Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek melyik bringa a...

Szerintetek melyik bringa a jobb? Magellan vagy a Gepida?

Figyelt kérdés

Magelan Crater disc 2009 (kék)

[link]

vagy a Gepida sirmium 2010 (fehér)

[link]


2011. júl. 3. 15:08
 1/5 anonim válasza:

Hello,először jó lenne hogy tudd hogy mire kell neked,ezek a biciklik hiába néznek ki jól ugratni nem lehet stb.

Városra vannak tervezve,meg ilyen dimbes-dombos területekre


Én a Gepidát választanám a helyedben,s csak azért mert annak a szajlája a váz alatt megy,a másiknak meg fölötte,szóval annyival jobb,hogy nem esik rá az eső,meg ha esetleg vinni akarsz valakit a vázon akkor nem a szajlára ül rá.


Nekem külföldi bringám van ilyen

[link]

s hát elég fasza,mindenre jó xD

2011. júl. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezek közül a Magellant vedd.


Előző Válaszoló! Mi az a "szajla"?

2011. júl. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bowdenezésre gondol. Viszont van hátránya is annak, ha a vázcső alatt megy, pl. vállon elég kényelmetlen cipelni, plusz (nemtom szoktál-e) nagy sárdagasztás során a vázcső aljára verődik a sár és a bowden szépen bedolgozza a bowdenházba. Az RST Capa telót meg az első lendülettel dobhatod a kukába. Szóval szerintem Magellan, ha árban nem sokkal drágább.
2011. júl. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A magellan pont, hogy olcsóbb :)

Szóval akkor a magellan legyen..?!

2011. júl. 6. 18:02
 5/5 anonim válasza:

Én még mindig a Gepidát vennem a helyedben,nem véletlenül drágább,ahogy szememmel láttam őket csak ez a különbség köztük,én meg jobban szeretem amikor a szajla a váz alatt megy,de viszont amit a képen nem láttok,az az hogy milyen ülésük van,ha az ülés közepén van bevágás akkor az sokkal jobb mint amin nincs,mert abba nem izad belle a segged(általában xD)

De ez csak pénz és használat kérdése,vigyázz,mert ezeket a bicikliket nagyon lopják,szóval ha megveszed zár is kell mellé

2011. júl. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!