Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Magellan Fornax XT-ről mi a...

Magellan Fornax XT-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Új bringát vennék, ez tetszik is, de nem tudok róla sokat. Fontos, hogy jók legyenek a fékek, a váltó, ne zörögjön-csattogjon 10 km után (ez persze alap, de sajna mindig vannak kivételek). Gyerkőcöt is szállítanám ide-oda napi rendszerességgel + időnként kis túrázás.

Ez a Magellan erre megfelelő vagy tudtok jobbat hasonló árkategóriában?

Köszi előre is a válaszokat!!!


2011. júl. 11. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
En nem nagyon kaptam errol a bringarol semmit :-s
2011. júl. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 malkav00 válasza:
Kicsit késve bár, de. A magellan tapasztalataim szerint szinte igás ló. Minden helyzetben mellettem állt egy fornax, minimális szerviz igénnyel. Nem csináltam rajta mutatványokat, de haver elég sokat 1 kerekezett vele. Több ezer km-t tettem bele, hóban, sárban is jól szolgált. A kalandnak csak az vetett véget hogy ellopták a bringát. Én csak javasolni tudom. Jelenleg egy hydra feszül alattam, és ezzel is meg vagyok elégedve, habár majd az idő dönti el.
2013. júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!