Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sztetek mi legyen? Kérdés túl...

Sztetek mi legyen? Kérdés túl rövid, magyarázat hosszú.

Figyelt kérdés

16 éves koromban elkezdtem gyúrni 1évet. Elég jó eredménye lett, látszott h sokat izmosodtam. Aztán elkezdtem Thai-boxolni mostanáig. Nem megy rosszul, meg szeretem is, de ha reálisan nézem a dolgokat komoly eredményt már nem érek el benne, ugyanis sztem későn kezdtem.

Sztetek folytassam a boxot, vagy inkább járjak konditerembe?

A 2 sajnos együtt nem megy. :( 18/ F


2011. jún. 20. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:

mark86


sztem tudod a választ!

2011. jún. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert nem tudom a választ = nem tudok dönteni. Egyszer ezt szeretném egyszer azt.
2011. jún. 20. 19:53
 3/5 anonim ***** válasza:

mark86


csináld mindkettőt és ha majd tudsz dönteni akkor dönts.

ne más véleményére adj,ezt neked kell érezni,ha nem tudsz dűlőre jutni addig csinálod együtt amig nem lesz eleged az egyikből.

2011. jún. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem még 2 évet nyomd a boxot (izomzatilag leépülni nyilván nem fogsz) keményen, és ha 20 évesen még mindig tétova vagy, akkor inkább állj át a másikra (mert 20 évesen abban sem vagy lekésve semmiről).

Bár nem értem ezt a világvége hangulatot - miért ne lehetnél sikeres thai-boxban...?

2011. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sztem későn kezdtem, meg az adottságaim sem vmi jók 173 cm / 76 kiló
2011. jún. 22. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!