Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Megéri még foltozni?

Megéri még foltozni?

Figyelt kérdés

Van egy elég drága belsőm most vettem vagy két hete és tegnap kilyukadt az én hibámból.

Ugy történt hogy egy lépcső legfelső foka túl magasan volt és nekiütődött a kerék és a felni kilyukasztotta a belsőt(felfele akartam menni a lépcsőn)

na az két helyen kivágta kb fél cenit hosszu lett a lyuk mindkét helyen.

Meg is foltoztam de csak fél foltot tudtam rátenni mert nem volt itthon több.

De az nem vált be leeresztett a gumi.

Ha rakok rá nagy foltot akkor szerintetek még kifogja bírni vagy vennem kell másik belsőt?

Amit nem akarok mert a mosani nagyon drága volt ahhoz képest h csak belső.


2011. júl. 17. 14:57
 1/6 anonim válasza:

Minél nagyobb folt, annál biztonságosabb!

Foltozgass nyugodtan, semmi baja nem lesz.

2011. júl. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jó de nem fogom megfoltozni még vagy 10 szer annyiból má inkább uj belsőt veszek érted? ez voltt a kérdés tudom hogy nagyobb baja nem lesz tőle
2011. júl. 17. 18:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Eddigi tapasztalatom szerint felütéses defektet foltozni igencsak nehézkes. Én nem szarakodnék vele.
2011. júl. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nemtudtam mi a szkneve felütéses defekt köszi szépen a választ is meg a pontosított nevet
2011. júl. 17. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Múltkor országúti bringámat csaptam oda egy padkához, elég keményen, az eredmény azonnali hátsó defekt. Itthon kiszedtem a gumit, ollóval több részre vágtam, és vettem bele egy újat. :D


Szerintem az új gumit biztonságosabb, mint egy használt, foltozott, de ez csak az én véleményem. Ha messzebbre is eljársz otthonról, akkor nem érdemes szarakodni.

2011. júl. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már vettem másikat köszi a választ
2011. júl. 25. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!