Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bicikli festés. Jó lenne? (link)

Bicikli festés. Jó lenne? (link)

Figyelt kérdés

Szeretném átfesteni az országuti versenybiciklimet, én csináltam egy elképzelést hogy hogy lenne jó. szerintetek milyen lenne?:)

Iy megszerkesztve nem a legjobb de a lényeget ki lehet venni belőle..ilyen most a biciklim: [link]

És valami ilyenre szeretném: [link]

Szerinetek milyen lenne? elképzelhető?:O:)

Köszi a válaszokat!:)


2011. júl. 22. 13:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem egy ultrarégi, rozsdás fényezésű Puchom van. Gondolkoztam a festésen, de aztán átgondoltam, rájöttem, hogy ettől lesz egyedi. Én ezt tettem az enyémmel: duplafalú, gyorszáras felnik; új kormányszalag; új fékkarok; új bowdenházak; új ülés. Ez annyira feldobta, hogy teljesen elfelejtettem az újrafestés gondolatát... :D
2011. júl. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

hát te tudod, én inkább átfestem..:):P

nekem úgy ahogy akarom ugy nekem teccik..:P

már a festék megvan csak megkell csinálni..:D:P

és köszi hogy megnézted..:)

2011. júl. 25. 14:41
 13/17 anonim válasza:
EZ KU.RVAJÓÓ! Grat tesó vannak elképzeléseid :D Én is leakarom az enyémet festeni, de nem tudom hogy fogjak hozzá. Te hogy csinálod?
2011. júl. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszi..:)

hát én úgy kezdek bele hogy elsőnek, lemegy a régi festés kromofággal...letörlöm az egészet hogy ne legyen egy zsírfolt vagy semmi ilyesni...utánna alapozó 2 rétegbe utánna jön majd elsőnek a narancssárga festés szint úgy 2 rétegbe..:) aztán jön a fekete...haszépen megszárad akkor jöhet rá a lakk szintén 2 rétegbe..:D

és majd még nem tudom lehet hogy veszek rá ilyen matricákat hogy jobban feldobja az egészet..:)

utánna egy kis átalakitás(kulacs, ülés, kormányszár) stb kicserélése..:)

2011. júl. 25. 23:35
 15/17 anonim válasza:

Sok szerencsét ember :-D Szerintem vegyél rá még ilyen sebességmérőt, nagyon feldobja! [link]

Én mostmár inkább lehet hogy az ATV-be fogok többecske pénzt dobni, habár nem tudom :)

2011. júl. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 claidheamohmor ***** válasza:
Zsír!! Bár a felnit nehéz lesz, de biztosan nem lehetetlen. Alufelnire másfajta kell, mint az acélvázra, arra vigyázz!
2012. ápr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 claidheamohmor ***** válasza:
hopp,kicsit elkéstem :P
2012. ápr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!