Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan készüljek fel egy...

Hogyan készüljek fel egy bicajtúrára?

Figyelt kérdés

Szeretnék menni bicajtúrázni eléggé komoly szerintem napi olyan 150km körül 2-3napos

lenne olyan 10napom felkészülni hogyan csináljam?

azért félre ne értsétek nem most fogok bicajra ülni először csak azért arra a napi 150re fel kell készülni

ha napi 100at letekerek minden nap akkor szerintetek bírni fogom?


2011. júl. 25. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha napi 100t letekersz fáradt leszel, mire a túrára kerülne a sok. Tekerj kevesebbet, vagy/és inkább kocogj szerintem...
2011. júl. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
napi 150 szerintem max. a seggedet viselheti meg, azt szoktasd hozzá előtte.
2011. júl. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Loach ***** válasza:
tekerj 4 esetleg 5 napig 50 km körül, az utolsó 2-3 napon pedig pihenj és inkább arra figyelj, hogy elég vasat, magnéziumot meg ilyesmit vigyél be a szervezetedbe! az első jól írta...ha most kihajtod már magadat, csak fáradt leszel, mást nem érsz el vele.
2011. júl. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenki válaszát
2011. júl. 26. 11:00
 5/6 anonim válasza:
Hello az egész erős amit menni fogsz, igen erre a kocogás jót tenne de esetleg kis távok megtételével de akkor naponta 2x kell kis távot megtenni, és amien cucosokat viszel kg.ba és ezt a kg-mot rakd fel abicajodra és ugy gyakorolj;p
2011. júl. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2011. júl. 28. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!