Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szeret közületek biciklizni...

Szeret közületek biciklizni valaki, akár egyedül is?

Figyelt kérdés
Eddig egy országúti bringám volt, nemrég pedig vettem egy MTB-t. Aggtelek környékén, és Szlovákiában szoktam kerekezni. Vannak jó útvonalak amerre csak kevesen járnak, tiszta források. A fülhallgatóból bömböl a zene, a kaja:2-3 doboz sör és szőlőcukor...
2011. aug. 28. 20:17
 1/10 anonim válasza:
Nem rossz, régen én is keróztam egyedül (is). Pedig még nem is bömbölt a zene :)
2011. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 J0Có95 ***** válasza:
50%
egyedül csak masztizni szeretek...
2011. aug. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én csak szeretnék, csak kicsit el vagyok puhulva. De amúgy tök jó lehet. :))
2011. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
én szeretek egyedül tekerni, de nem is nagyon van választásom, mert a legtöbb haverom lusta és inkább busszal jár akárhova, minthogy felüljön a biciklire
2011. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is egyedül járok. Zene szintén folyamatos, egyszerűen folyamatosan jókedvem van tőle, csendben lihegni és nyomni a pedált, na az már hiányzik :) És az egyedül kirándulás maga a szabadság, azt csinálok, amit akarok és amikor akarom. Megpihenek, megnézem ezt vagy azt a dűlőutat, amott átküzdök az erdősávon, stb. Szívesen megyek a haverokkal is, annak is megvan az öröme, de mikor egymagam tekerek akkor csak én vagyok meg a világ körülöttem, minden élmény az enyém :)
2011. aug. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Éééés elkúrtam!

"csendben lihegni és nyomni a pedált, na az NEM már hiányzik"

2011. aug. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én egyedül is szeretek, de csapatostul jobban. Nem szoktam zenét hallgatni biciklizés közben, csak esetleg énekelni, ha nem sietek épp és bírom levegővel. Az egyedül biciklizésben az a jó, vagy inkább hasznos, hogy van időm a saját gondolataimat, érzéseimet tisztázni, a szabadon kallódó szálakat elvarrni. Ami viszont rossz, ha egyedül megyek, az az, hogy nincs ott senki, akivel az élményeimet együtt élném át és megoszthatnám. Persze, utólag is el lehet mesélni, hogy fel méterre mentem el egy gólyától, de az kevesebb.
2011. aug. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én szeretek egyedül, zenét nem hallgatok, mert zavar a fülemben. vettem egy bicajos rádiót ugyan, de az se túl jó, zúg menet közben. másokkal is mennék, de senki nem biciklizik, és legalább nem kell alkalmazkodni, meg rám várni...
2011. szept. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Biciklizni tok jo egyedul ... nem kell alkalmazkodni senkihez ... mehetsz a sajat tempodban, a sajat fejed utan :)

De ne felejtsuk el jo kis biciklis-pihenoket, bufeket, pizzeriakat: ott lehet talalkozni jo arcokkal, lehet lazulni egy kicsit, dumcsizni ... aztan tekerhetsz tovabb akar mar tarsasaggal is, de akkor valaki biztos elkezd nyafogni, valakinek eros lesz a tempo, valaki meg akar allni :P

Jobb egyedul tekerni! :)

2011. szept. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja.de a társaság jobb mert elég hardcore vagyok és ha eltaknyolok akkor mégis csak legyen ott valki aki bepánikol és elfut :)
2012. júl. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!