Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van valami értelme itthonról...

Van valami értelme itthonról egyedül, magányosan elmennem biciklizni?

Figyelt kérdés

Van értelme hogy csak úgy biciklizek egyedül, közben senkivel nem beszélhetek meg lehetek?

14/F


2010. aug. 25. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
egyedül is van értelme,de ha esetleg van a közeledben vmi skatepark vagy trails akkor látogass el oda és sok biciklis barátot szerezhetsz magadnak
2010. aug. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
gyere ki velem:D
2010. aug. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. válaszoló, én egy kisvárosban élek ahol nincsenek ilyenek. ha el is megyek biciklizni csak simán biciklizni tudok itt mást nem. Így van értelme?
2010. aug. 25. 12:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos ezzel én is így vagyok :-(((( Szeretek bicózni, de egyedül olyan "hülyén" érzem magam, meg olyan céltalannak tűnik a dolog.
2010. aug. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb szerintem. :D Hallgass közben zenét és máris nem lesz olyan nagy csend. :)
2010. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van értelme,úgy is lehet élvezni.
2010. aug. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én kifejezetten szeretek úgy, dombos vidéken élek és most nyáron többször kimentem reggel amikor még nincs olyan meleg. Kint a határban meg tök nyugis minden
2010. aug. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!