Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hol tudnék egy "kezdéshez" jó...

Hol tudnék egy "kezdéshez" jó triál biciklit venni?

Figyelt kérdés
Most szeretném elkezdeni az egészet. Hol lehet venni? Ajánlanátok párat? Fontosabb paraméterek? (egyáltalán nem értek a biciklikhez)
2011. okt. 6. 17:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

nektek nem tök mindegy hogy miből fizeti??? az ő doolga!


[link]


ezt nézd meg szerintem rohadt jóó!


de vannak itt használtak is:

[link]

2011. okt. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ha utcán akarod használni akkor miért nem BMXet veszel?
2011. okt. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Vagy egy Dirtet. Kiveszed a nyeregcsövet teszel rá olyan kerekeket, amik vannak a Triálokon és kész. Kezdéshez az is jó...
2011. okt. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
azért nem BMX-et vennék ,mert nemtudom ... nemjönbe :D és köszi a válaszokat!!!
2011. okt. 7. 09:51
 15/24 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél Dirt/Streetet...Mongoose Fireball nyeregcső nélkül szerintem eléggé Triál kinézetű!
2011. okt. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
500,000ft-ból már szöcskét vesz ami sokkal élvezetesebb.. 100k-ból meg már kapni hipi szupi univerzálisan könnyű triál bike-ot. Nem kell fél milkát költeni rá.. főleg még csak most kezdesz.
2011. okt. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Az kimaradt, hogy mi van ha nem jön be a cucc? ha fél milkáért vennél egy bicót és nem tetszik azt nem fogod tudni eladni fél milkáért és sehol nem veszik be fél milkáért tehát buktad a félmilkád:D ezért nem érdemes sokat rászánni csak ha előtte már van egy kis tapasztalatod és biztosan tudod mit akarsz.
2011. okt. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:

ne foglalkozz ezekkel a bu zikkal.

biketrials.hu/forum -on sok segitőkész fitalt találhatsz és mindent megtudsz a trialrol. bringat is tudsz venni kb 50 ér

2011. okt. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Mi jogon nevezel te homoszekszuálisnak?
2011. okt. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
olyan jogon hogy 10 válaszból 10 en látszik hogy semmi közötök a triál bringázáshoz ergo minek pofáztok hülyeségeket? mi az hogy miért nem vesz helyette bmx-et meg a mit tudom én milyen sza.ros mongoose az triál KINÉZETŰ? KINÉZETŰ??? mi az hogy FIZETETT triál verseny? mi az hogy 500 ezer forintért lehet csak venni bringát? mi az hogy CSAK pályán lehet? én se pofázok bele az agyműtétbe meg a gyereknevelésbe mert nincs róla fogalmam. vágod?
2011. nov. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!