Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hol tudnék egy "kezdéshez" jó...

Hol tudnék egy "kezdéshez" jó triál biciklit venni?

Figyelt kérdés
Most szeretném elkezdeni az egészet. Hol lehet venni? Ajánlanátok párat? Fontosabb paraméterek? (egyáltalán nem értek a biciklikhez)
2011. okt. 6. 17:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Értelek téged de akkor sem engem kellene melegebb éghajlatokra küldeni, amúgy meg nagyon úgy néz ki, hogy te meg csak azt a kategóriát ismered ami az utcán való tekerést jelenti és valójában gőzöd nincs az egészről csak mondod azt amit tudsz.
2011. nov. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Azon kívül én meg egy rosszat nem írtam és mégis lebu.zizol
2011. nov. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

én magam nem triálozok, de sok haverom tolja

20" vagy 26"-ba gondolkozol?

ismerőseim nem triál bringával kezdtek, csak később fektetek be egy triál cangára, echo-t ajánlom belépő szintre...

persze lehet venni koxx-ot is de az csak versenyzésre.


ami fontos hogy villa hegesztésre nagyon oda kell figyelni, egyik gyenge pontjuk. magura csere se olcsó mulatság. de hát ez ilyen sport.

és amúgy tényleg ne itt kérdez ilyen témában.

2011. dec. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
[link] itt tudsz 200.000ft alatt vásárolni is.
2017. okt. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!