Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Férfi pocakból lehet-e fogyni...

Férfi pocakból lehet-e fogyni spinninggel?

Figyelt kérdés
Szerintem a kerékpározás ilyen esetben teljesen hatástalan, de legalábbbis biztos hogy nem a legjobb módszerek egyike. Mi a helyzet a spinninggel?
2011. dec. 18. 11:13
1 2
 1/14 dirtboy ***** válasza:

helyi zsírégetés nincs,soha nem is volt

csak a bicikli kevés étrend is kell ha fogyni akarsz.

2011. dec. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

szálkásitó étrend. de persze, eddz mellette.

egyébként mi a különbség a spinning és a kerékpározás között? egy helyben vagy? az csak részlet kérdés.

2011. dec. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom spinning közben csinálnak valamilyen gyakorlatokat tehát nem csak tekernek.
2011. dec. 18. 11:47
 4/14 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is mondták, jó étrend nélkül mindegy. Spinningen valóban csinálnak gyakorlatokat, néha ráhajolnak a kormányra, meg vissza... férfi embernek ez semmi. Én járok spinningre férfi létemre, de nem azért, mert jobb lenne, mint bármi, hanem mert 15 emberrel egy teremben könnyebben letekerek egy órát, mint egyedül. Illetve nyáron futni szoktam a szabadban, és most azt sem lehet. Na de az étrend a lényeg !!!
2011. dec. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

de a spinning vagy akár a sima bringázás is teljesen jó kalória égető.

a fogyás feltétele meg elsősorban a kalória deficit létrehozása az étrendben.

a nélkül persze,hogy nem fog fogyasztani téged semmi.

a spinning meg a "női" edzésformák közül az egyik legmagasabb értékű kalóriaégető.

2011. dec. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
"női", "férfi" szerintem mindegy.. nagy izmokat terhel, és ahogy tudom igen intenziv. ennél több nem kell, szerintem közelit egy küzdősport edzést energiaigényre.
2011. dec. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Lokális fogyás tényleg nincs.

A spinning semmivel sem alkalmasabb. Van 3 kormányfogásuk, de nem gimnaksztikáznak tekerés közben. Igazi bringán ezt is megteheted.

Lehet mindenféle csoda-étrendet találni, de ez egyszerű matek. Ha többet égetsz el, mint amennyit megeszek, akkor fogyni fogsz. (Most majd írni fogják a testépítők, hogy izomból, ezért egyél sok húst/fehérjét. Átlag magyar ember eleve túl sok húst eszik.)

Ha 3 nap bringával mész dolgozni (3x2x1 óra = 3600 kcal)

Ha még hétvégén is tekersz 2+3 órát, akkor +3000 kcal, tehát 6600 kcal égettél el. Ennek 1 hónap után már lesz eredménye.

2011. dec. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Most majd írni fogják a testépítők, hogy izomból, ezért egyél sok húst/fehérjét. Átlag magyar ember eleve túl sok húst eszik."


én élelmiszermérnök vagyok (vagy leszek) és teljes mértékben rá kell cáfoljak, stilusomhoz mérten ilyen módon: ez mekkora oltári baromság! az átlag magyar ember eleve túl sok sza.rt zabál, igy lenne igaz. ne felejtsük már el, hogy az ember dögöt eszik, innen nyer a testének teljesértékű fehérjéket, ezt bele kellene irni a sok szerencsétlennek a bibliájába vagy az újságok hátuljába, mert az egyik legfontosabb dolog amivel nap mint nap figyelembe kellene venni!

2011. dec. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*amit nap mint nap figyelembe kell venni.
2011. dec. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Néztem KSH táblázatot és ajánlott napi fehérje bevitelt és ez alapján kb. 2x annyi húst esznek/eszünk, mint kellene. A statisztikában gondolom a csecsemőket is számolták. Ha igen, akkor sokkal rosszabb a helyzet.

De azt akartam mondani, hogy nem kell félni az izomtömeg elvesztésétél.


Ha már szakember vagy/leszel! A hal miért nem hús?

2011. dec. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!