Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpározással lefogyhat az...

Kerékpározással lefogyhat az ember?

Figyelt kérdés
gondolom csak lábról fogy az ember akkor nem?
2011. júl. 19. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy étkezel akkor fogyhatsz. De nem csak lábról ez hülyeség, nincs helyi zsírégetés, genetika, honnan fogsz elsőnek és mennyit fogyni.
2011. júl. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát le. Én 30 kilótól szabadultam meg másfél év alatt, és csak bicikliztem. Nekem elősször a hasam tűnt el, de az kegyetlenül. Most a lábamról megy le. Helyi fogyás nincs sajnos, mert én combból szeretnék legszívesebben. :D


Amúgy nekem a lábszáram nagyobb lett, de már nem zsír. A vádlim igen csak megnőtt és elég szép formája is lett.

2011. júl. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy csináltad? Én évek óta tekerek majdnem minden nap. De egy dekát nem fogytam még tőle. Pedig keveset eszek, így is van a hasamon 30 kiló felesleg. A lábamon nincs.
2011. júl. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, naponta szoktam tekerni 2 órát ami alatt megteszek olyan 35 km-t. Többet is bírnék de ez az a táv aminél nem fáradok el de jól esik. Tempót próbálom viszonylag magasan tartani, illetve a tempót nem úgy növelem, hogy nagyobb sebességbe váltok, hanem gyorsabban tekerek. Pulzusom ilyenkor nagyon megugrik, és nagyon jól érzem magam. :D
2011. júl. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kerékpár az egyik legeslegjobb eszköz a fogyáshoz, nem unalmas, más célokat is adhat, és jelentős ideig égethetsz vele zsírt.

Nincs helyi zsírégetés, aki itt tart az tájékozódjon. Az igaz, hogy leginkább a lábakat és a kart formálja, de lehet mellette hasra is gyúrni!

2015. szept. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!