Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kerékpározással lehet fogyni...

Kerékpározással lehet fogyni vagy csak izmot növelni?

Figyelt kérdés

A kérdés adott. Amire még kíváncsi lennék, hogy ha most szeretnék elkezdeni bicajozni, de nem vagyok túl edzett, akkor milyen iramban, milyen lépcsőkben tegyem ezt meg? VAlakinek van bicajozásra valami jó kis edzésterve? Mert hamar kifulladok és lihegek, mint egy kiskutya. Hogyan lehet elérni, hogy ne lógjon az ember nyelve?

Fontos és csak értelmes válaszokat kérek!


26 L


2010. ápr. 17. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Fokozatosan csináld. Néhány hét után érezhető lesz állóképességbeli javulás is és fogyhatsz is vele ha van mellé megfelelő étrended.
2010. ápr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az étrend bevált, de mellé mozogni kell, mert eddig tornáztam minden nap (még ha csak 20 percet is, de volt, hogy 1 órát), csak 4 napja állandóan ülő munkát végzek, s így nem ment le egy gramm sem. Mozogni kell és úgy gondoltam, ha már felújíttattam a bicajt, érdemes lenne kihasználni.


A megtett út hossza szerint vagy időben legyen fokozatos? Milyen távval érdemes kezdeni?

2010. ápr. 20. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!