Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Megépült már a kerékpár út a...

Megépült már a kerékpár út a XVII. kerületben az 501. utca - Hegyalatti utca között?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, a Hegyalatti utcáig hogy áll, én a Gubacsi útig járok rajta, kijjebb már régebb óta is van, de nem megyek arra, nem tudom, meddig ér el.


Hát szóval kész van, nem tökéletes, de ez van... Azzal kezdi, hogy felvisz az 502. utcára, azt nevezték ki "bringabarátnak" piktogramokkal, de pl. a keresztutcák végig jobbkezesek. Aztán külön vezetett bringaút van, mindvégig az 502-es felőli oldalon, egészen a Kis utcáig, ahonnan a Gubacsi útig a szervizútra van rávezetve. A rávezetést mindkét esetben macisajttal oldották meg, ez nehezíti a haladást, meg a buszmegállók gyalogosforgalma.

A lámpákkal is több szívás van, mint ha az úton mennél, amíg az úton jártam, alig kellett megállnom, most meg van, hogy 4 pirosat is végigvárok 2 kilométeren. Viszont legalább nem kell az ezeréves Ikarusokat kerülgetni :)

2012. jan. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de melyik Gubacsi útra gondolsz? Az tudtommal nem a XVII. kerületben van. :S
2012. jan. 12. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!