Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Megéri ez a BMX egy kezdőnek?

Megéri ez a BMX egy kezdőnek?

Figyelt kérdés

Elég új az ötlet, hogy elkezdjek BMX-ezni, de egyszerűen kedvet kaptam hozzá. Régebben deszkáztam, de abbahagytam.

Nem szeretnék több 10 ezret költeni egy bringára (legalább is amíg fúl kezdő vagyok). Kinéztem egy elég olcsó, 12000 Ft-os Mali Tyrant BMX-et.

Hátul B.F.R Fatrims felni ,új agy,valamint küllősor,új festés. Új lánc van rajta.Új golyós kosár elöl Haró markolat, gumik nem kopottak.Plusz 4 db kilépő és további tartozékok.


Szerintetek egy FÚL KEZDŐNEK megfelel ez az összeállítás, legalább az alapok elsajátításához?


2012. jan. 21. 18:25
 1/3 -Fremen- ***** válasza:

Szerintem kezdésre megfelel, amíg nem ugrasz/esel vele nagyokat, úgysem terheled annyira hogy szétessen.

Szerintem kezdésnek tökéletes egy olcsó használt bicikli, hogy tudja az ember, menyire érdemes belefektetni energiát és pénzt.

2012. jan. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ne nagyon vegyél malyt mert nehéz, inkább gyűts még egy kis pénzt és vegyél valami 30 ezreset!
2012. febr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 -Fremen- ***** válasza:
Alapvetően a legtöbben azt fogják mondani, hogy az ilyen jellegű kezdő BMXek nehezek és gyengék, de szerintem ha az alacsony ár a fontos, akkor értelmetlen haladó/profi szemszögből nézni a dolgot. Fölösleges plusz pénzt kidobni azért, hogy rájöjj, hogy nem tetszik a BMXezés, vagy nincs időd rá. Ha meg tetszik, úgyis veszel egy olyat, ami megfelel a tapasztalataidnak, elképzeléseidnek.
2012. febr. 9. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!