Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen BMX jó, strapabíró?

Pál Barnabás kérdése:

Milyen BMX jó, strapabíró?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Barnabás vagyok és kb 2 hete kezdtem el BMX-ezni haverom bmx-én. Nekem eszméletlenűl megtetszett, már tudok bunny-zni a 180 úgy ahogy megy, 360 foot jam-et pedig most tanulom. Szerintetek milyen kész bmyx-et vegyek, ( nem szeretnék összerakni) Maximum 75000Ft-om van rá. Ja és még azt szeretném megkérdezni hogy szerintetek a 4, vagy a 6 kalapácsos kazettás hátsó agy a jobb? Előre is köszönöm a válaszokat.
2012. jan. 31. 15:03
 1/2 anonim válasza:

Szia Barnabás!

Mindenképpen csináld. Kell a BMX-es utánpótlás. Én 8 évig flatlant-eztem sajnos mára egyéb okok miatt nem tudom csinálni. Ha jól látom te street stílusban akarod nyomni. Ebben az árkategóriában én OG-termékeket javaslom neked ami igazán megbízható és minőségi. Itt nézz utána és érdeklődj.

[link]

2012. febr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát ha nem vagy Aaron Ross és nem dobálod a bicót akkor neked egy kezdöbb bmx is jó, de olyat válassz ami nem nehéz, pl MAX 11-12 kg-os legyen, én wtp t tudom ajánlani mert azok nagyon jó bicókat cisnálnak de nézz körül használtan is lehet nagyon jókat venni: www.testbike.hu
2012. febr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!