Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » XC/enduro biciklit szeretnék...

XC/enduro biciklit szeretnék venni, mennyi az az alsó árhatár amennyiért érdemes venni?

Figyelt kérdés
Mert mindenki azt mondja hogy a teszkós 30ért nem jó, de tényleg annyival jobb ami 100 ezernél többe kerül? Az is elromlik, meg ellophatják. Nincs valami kettő közötti kategória?

2012. febr. 3. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek általában össztelós biciklik,szal az áruk is ehez van mérve.Nekem is XC bringám van (Kross Crime 3),sztem a 200.000Ft a reális alsó határ.Persze ez alatt is kaphatsz ikyen biciklit,de akk arra készülj,h ne minőségi,gyenge anyagból van,szarul van beállítva,rohadt nehéz,a telói nem működnek és mindenhol nyikorog,meg rozsdásodik.
2012. febr. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor ha 200at nem akarok költeni rá inkább ne is vegyek összteleszkóposat? A 30 ezres kategória gondolom hamar szétesik.

Csak a csuklóm meg a hátam néha fáj a sok rezgéstől, ütéstől, ezért akarok összteleszkóposat, mert minden nap használnám, nem csak hétvégi kirándulásra/ugrálásra kell.


Kösz a választ!

2012. febr. 4. 08:04
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és használtan is jó lenne, ha olcsóbb lenne. Esetleg tudnátok ajánlani párat, amit érdemes megvenni? A Kross Crime 3-mal meg vagy elégedve?
2012. febr. 4. 09:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon meg vagyok elégedve vele,már csak azért is,mert qrva jól össze van rakva.Egy csomó felsőkategpriás biciklinél van az,h van egy fasza alap váz,és telepakolják mindenféle szar cuccokkal,szal van egy 400ezres bicikli,és van rajta egy tizen-pár ezres suntour teló,hátsó teló valami szar márkátlan,alsókategóriás shimano váltó meg teszkós felni és hajtás.De a KC3-ban Rock Shox első teló,Marzocchi rugóstag,shimano alivio váltó és a tárcsafék is alap.Amikor megvettem,szinte semmire sem kellett költene.Vettem egy új stucnit meg egy pár markolatot,és ennyi.......egyszerűen tökéletes.

És igem,ha nem szánsz rá 200e-nél többet,akkor nem érdemes ilyet venned,jó a merevvázas is.Pl haveromnak van egy 2011-es Trek Ticket 10-e,és bitang jó bicikli (az újabb fajtára gondolok,erre:

[link] )

De hallottam még egy bicikliről,ami 200e forint közeli,egy Kelly's össztelós XC bringa.Jók a kritikái,az ár-érték arány iszonyat jó,de azért ennyiért még ne várj csodát.

2012. febr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha méretben megfelelő lenne ezeket talán érdemes megnézni:

[link]

[link]

2012. febr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a tippeket!
2012. febr. 4. 21:17
 7/7 anonim válasza:

Merevvázasban nézhetsz matts TFS-t is, árukhoz képest nagyon jó bickiklik, teló lehetne jobb, de nyáron kimozog 8-9 cm-et lazán.

[link]


A tavalyi modell pedig még jobb, főleg ha olcsóbban hozzá tudsz jutni.:

[link]


Az AVID fékek felérnek bármelyik alsó,- alsóközép kategóriás tárcsafékkel.

2012. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!