Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Lehet fogyni pusztán azzal,...

Lehet fogyni pusztán azzal, ha vki leteszi az autót, és gyalagol vagy bicajozik?

Figyelt kérdés
Szerintem igen. Barátnőm szerint azonban ennyitől még nem, mert aki elkezd mozogni, az többet is fog enni..
2012. febr. 13. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
ha legalább 40percet gyalogolsz erőltetett menetbe akkor jó
2012. febr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit gyalogol és mennyit bicajozik és milyen tempóban. 10 perces gyaloglástól nem lenne semmi.
2012. febr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyszerre írtunk gyurma, de kb. ugyanazt.:)
2012. febr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
aha figyeltem :)
2012. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem törvényszerű, hogy többet fog enni, ez rajta múlik.. ha van étrend, akkor a mozgás kb. mindegy, csak legyen meg a kalóriadeficit :)
2012. febr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én tavaly Augusztus 21-e óta minden nap 40 percet gyalogolok a munkahelyemre,és gyalogok 40 percet hazafelé.Sosem ülők buszra és nagyon ritkán ülök kocsiba.

Amikor elkezdtem 94 kiló voltam.Nem fogyókúráztam,nem változott meg az étrendem.Most megmértem magam.85 kiló vagyok..Szóval lehet fogyni..Lassan,de biztosan lemennek a kilók.

2012. febr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bicikli igen,gyalog nem.ugyanis a zsirégetés akkor indul be amikor már nehezen megy a beszéd,ha sétálsz a pulzosod sem megy fel.de ha a hegyen van a munkahelyed amit mindennap megmászol akkor igen.
2012. febr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én kb. 10 kilót fogytam ősztől tavaszig, mikor elkezdtem biciklizni. Gimnazista voltam, reggel nem ettem többet, reggelitől ebédig semmit (bár gyakran nagyon éhes voltam, de sose jutott eszembe, hogy lemenjek a büfébe), ebédre többet ettem (de ott se tudtam akármennyit, meg a menzakaján nem könnyű elhízni), vacsorára viszont 2-3x annyit, mint előtte. A gimnázium olyan 13 km-re volt onnan, ahol lakom, és gyakran olyan gyorsan mentem, ahogy csak bírtam, hogy el ne késsek.
2012. febr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 TOMAtm ***** válasza:
igen,márcsak azért is mert a hormonháztartása változik meg a mozgástól,ami korábban nem volt része az életének.higgyétek el egy ilyen radikális változás mint a teljes kényelem elhagyása és mozgásra cserélése több mint a kalóriák változása egy napra vonatkozóan.
2012. febr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
lehet. multinál dolgoztam, és az autóból kiszállók 90%-ka dagadék volt. volt akit a bejárat előtt tettek ki, annyira lusta, igénytelen állatok voltak. :D
2012. febr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!