Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mire figyeljek ha egy "24"-es...

Mire figyeljek ha egy "24"-es dirt bicajt szeretnék venni? Melyik márkák az ajánlottak a főbb alkatrészekből pl:teleszkóp, kormány, agy, felni, stucni?

Figyelt kérdés
Mit határoz meg a váz mérete?Azt tudom hogy 13-17 colos vázakat szoktak használni dirtbe,de mi ennek a jelentősége egy 24-es kerekű bicajnál?
2012. febr. 23. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:

A vázmérete azt határozza meg,hogy milyen magas embernek optimális az adott méret PL:18 colos váz 170-175cm-es embernek optimális.

Dirtnél ez nem igaz,ott minnél kissebb annél jóbb mert könnyebb trükközni vele.

Álltalában a gyárilag összerakott gépek jók.

A merida,scott,spank,altrix,da bomb ezek elég jók.Az olcsóbb bringáknál a teló szokott gyengébb lenni,de azok is birják a kiképzést csak évente ajánlott cserélni.

2012. febr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ok köszi a lényeget a váz méretéről megtudtam.
2012. márc. 6. 20:54
 3/3 anonim válasza:
Lényeg szerintem hogy ne komplett bolti biciklit vegyél mert azzal nem lehet jó üzletet csinálni mert ami boltba 150 000 az az használatba nagyon hamar tönkremegy. inkább vegyél egy vázat (NS INSPIRED)vegyél egy kerékszettet (azt már 30ezerből is lehet nagyon jót kapni)és egy teleszkópot pl egy Marzocchi neked a kérdés alapján megfelel.de nézelődj el használtbicós oldalakra, ott találsz olyan bicókat 100 000 ért amiket (ha csinálnának ilyen bicókat)a boltba kb 300 000 et kérnének értük
2012. dec. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!