Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyit ér így ez a kerékpár?...

Mennyit ér így ez a kerékpár? Érdemes felújítani? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Padláson találtam. Kicsit rozsdás a váz, de ha szétszedem, és csak lecsiszolom, meg felújítom a vázat, akkor úgy mennyit érne? (csak a vázat adom el)

Vagy inkább újítsam fel?

Vagy vegyek újat?



2012. márc. 16. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez így egy fillért nem ér. Nekem is ilyen régi kategóriájú órszágutim van . Teljesen egybe volt nem volt semmi baja és 10-15 ezerért árulták, tehát még így sem ér sokat. Igazából szerintem több energiát és pénzt vinne el , mint hasznot.
2012. márc. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazából ha tekerni szeretnél vele és van kedved hozzá, akkor állj neki nyugodtan, mert csak örömöd lesz benne! Keresni egy fillért sem fogsz rajta! Vagy add el így, vagy mehet a vasasba!
2012. márc. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként én kerékpározok, egy olcsó montival (most menetem hétvégén 120 km 3 nap alatt). Szóval szükségem lenne egy jobb kerékpárra, ezért is gondoltam hogy kezdeni kéne ezzel valamit. Mer ha eladom, akkor abból (meg még plusz pénz) tudnák venni egy kerékpárt. Vagy úgy is lehetne hogy ezt felújítom. Hogy az olcsóbb?
2012. márc. 18. 18:07
 4/6 claidheamohmor ***** válasza:
Sehogy nem lesz olcsóbb :) Ahogy elnézem, kell rá költeni rendesen, ha használni akarod, ha viszont eladnád, nem kapsz érte annyit, hogy megérje, ha egyáltalán megvenné valaki :) Vegyél-e újat? Minden pénzkérdés manapság... ha az nem jó, amit most használsz,és van pénzed, akkor igen...
2012. ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 claidheamohmor ***** válasza:
persze próbálkozhatsz a felújítással, leszedsz a vázról mindent, csiszolás, festés, és nem biztos, hogy szép lesz, meg kell nézni, hogy a váltószett, meg a fékek mennyire használhatók, ki kell vakarni őket a koszból, meg a rozsdából, új bowdenek biztosan kelleni fognak, fékpofák, új gumik, nyereg, az első keréknél a hiányzó küllő pótlása, centírozás, kerékagyak átnézése, tisztítás, zsírozás, középcsapágy - az is ki tudja,milyen, fejcsapágy, racsni, új fogaskeréksor, satöbbi... jól látom, hogy a felső vázcső el van görbülve, vagy csak a szemem csal?
2012. ápr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 claidheamohmor ***** válasza:
ékes hajtókar, hagyományos középcsapágy... évekig szívtam vele, életem legjobb döntése volt, amikor monoblokkra és négyszögtengelyesre váltottam... ha mindent összeszámolsz, sok pénz lesz, de csak a belelölt munkád és a csináld magad jelleg miatt lesz értékes - számodra :)
2012. ápr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!