Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Trial Bike-ot szeretnék,...

Trial Bike-ot szeretnék, adjam el a mostani bicajomat és vegyek egyet?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy örököltem a tesómtól egy Dirt bicajt, mivel ő befejezte. Viszont én nem nagyon csípem az ilyen downhillt, jobban a városban szeretnék bicajozni, és ezzel a mostanival hát.. nem igazán jön be :D Mit gondoltok, adjam el ezt a bicajt és vegyek egy street biciklit, trialt, esetleg BMX-et ? Persze használtan vennék.
2012. márc. 24. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Dirt bringával hogyan Downhillezel? Az ugrálásra van nem downhillre.
2012. márc. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát nem olyan nagyon extrémen tolta a tesóm, ahova pedig ment oda jó volt.
2012. márc. 24. 21:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Típust tudsz mondani, vagy képet mutatni? Mert Dirt vázakat is szoktak átépíteni olyanok, akik akarnak tekerni is néha...
2012. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]


Kenzel Vagabond.

Egyébként a hátsó fék nem fog, és ha tekerek, aztán megállok a tekeréssel akkor a fogaskoszorú tovább pörög a kerékkel együtt.. nemtudom mi a baja

2012. márc. 24. 22:10
 5/8 anonim ***** válasza:
ez egy bszott jó bringa ha jó állapotba van ne add el. varosba meg lagalabb olyab jol tudsz vele menni mint egy triallal!
2012. márc. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából nincs tönkre, a kormány is ki lett cserélve, szélesebbre. Csak annyi a baja hogy a hátsó fék nem fog, de semennyire, nemtudom miért, és nemnagyon értek hozzá. És az a fogaskoszorú is eléggé tönkre lehet szerintem.. Ja és a hajtó kar is eléggé lötyög.. Ezt KB mennyiből lehetne helyrehozni?
2012. márc. 24. 23:07
 7/8 A kérdező kommentje:
Jah amúgy ha valaki tudna még, akkor mondhatna egy olyan oldalt ahol szépen le van írva hogy pl hogyan is kell bunnyhopozni vagy manualozni, mert eddig nemtaláltam ilyen leírást.. KÖSZI
2012. márc. 24. 23:11
 8/8 anonim ***** válasza:
2012. márc. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!