Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan fessem be a bicikli...

Hogyan fessem be a bicikli kerék, felni alatti részét?

Figyelt kérdés
Nagy bicajosok, kevésbé nagy bicajosok, kreatív emberek segítségét szeretném kérni. Adott egy bicikli. Kicsit fel Felakarom turbózni a bicajomat és a felni alatti részt befesteni zöldre. Vettem is zöld színű spray-t, direkt olyan felületre. A kérdés az, hogy fessem be, hogy a küllőt, a gumit és a felnit ne érje festék? Tudom, hogy le kell takarni vmivel, de nem jut eszembe nagyon jó ötlet, hogy mivel fedjek le ilyen kerek felületet. A küllőket kifűzni meg nem akarom :P.
2012. márc. 30. 20:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Melyik az a "felni alatti rész"?
2012. márc. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ezt valóban nem lehet érteni :)
2012. márc. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mi van a felni alatt amit le akarsz festeni?
2012. márc. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ugye nem az agyra gondoltál? Felni alatti részt?!
2012. márc. 31. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Bocsi nem linkeltem képet hozzá.

[link]

Zöldel beszíneztem, arra a részre gondolok, csak végig. A szürke rész a felni és alatta van egy fekete rész, na azt szeretném befesteni.

2012. márc. 31. 13:32
 6/17 anonim ***** válasza:
Csak, hogy tudd: az az egész karika amiben a küllők vannak az a "felni", bár kerékpárnál inkább az abroncs a megszokottabb elnevezés. A felni szó inkább az autókerekeknél használatos.
2012. márc. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ki kell szedni a küllőket. Majd újra befűzni. Másképpen ez nem megy.
2012. márc. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Alex Fly ***** válasza:

Ha elég ügyes vagy, akkor ecsettel...

De valószínűleg az eredménye nem lesz valami tökéletes. Úgyhogy ha ilyen terveid vannak, akkor ki kell fűznöd.

2012. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
No, mi van? Kedves kérdező, nem tetszettek a vélemények?
2012. ápr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem, a véleményekkel semmi bajom. Csak azzal volt a bajom, hogy lebunkóz a valószínű, hogy 20-nál nem idősebb gyerek, pedig semmi olyat nem mondtam, ami miatt le kellett volna engem bunkózni. A véleményekkel nem volt semmi problémám. De engem ne bunkózzon, ha nem adtam rá okot. Menjen akkor inkább játszani a homokozóba.
2012. ápr. 1. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!