Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Furán mozog a fogaskoszorú....

Furán mozog a fogaskoszorú. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Amikor forog a kerék, a fogaskoszorú mintha táncolna a tengelyen (ha felülről nézem, oldalirányba rúg a fogaskerék néhány mm-t). Szóval nem a kerékkel párhuzamosan forog, hanem kicsit "hullámzik". Elvittem szervizbe, ott azt mondták rá, hogy normális ez a mozgás, de szerintem nem éppen.
2012. ápr. 1. 14:20
1 2
 1/20 anonim válasza:
Nekem is ilyen már nagyon régóta, de sztem is normális.
2012. ápr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Alex Fly ***** válasza:
Menetes racsninál normális jelenség, ha táncol 1-2 mm-t. Kazettásnál már nem biztos.
2012. ápr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
nos akkor rendben, köszönöm a választ!
2012. ápr. 1. 17:08
 4/20 A kérdező kommentje:

itt egy videó róla, hogy pontos legyen a diagnózis :)


http://www.youtube.com/watch?v=Yj4h4ZJI4vA

2012. ápr. 1. 17:24
 5/20 anonim ***** válasza:
Ez normális. Enyém is ilyen.
2012. ápr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

ez egyáltalán nem normális

vidd szerelőhöz a tengelynek lehet baja

2012. ápr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Nekem is ilyen :D a fogaskoszorúnak az ég világon semmi baja :D az agyon a menet kicsit rosszul van vágva és ferdén van rajta:D tuti mer leszedttem a racsnit és úgy pörgettem meg a kereket és úgy jól látszott a beteg baja :DD
2012. ápr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
szedd le a fogaskoszorút és tedd vissza szépen sorba. ha még mindig csinálja akk vagy a racsnit vagy a fogaskoszorúkat kell cserélni.
2012. ápr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
nekem is így mozgott és elb@szódott az egész.
2012. ápr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 -Fremen- ***** válasza:
Ez lehet hogy "normális" mert sok embernél előfordul, de alapvetően nem ilyennek kellene lennie. Ha csak ezt csinálja, akkor nincs baj, de ennek lehetnek más következményei is. Ahhoz jó lett volna tudni, hogy biztos választ adjunk, hogy eredetileg is ilyen volt-e, mikor megvetted. Valóban van, hogy gyártási eltérés az ilyesmi, és nem kell különösebben foglalkozni vele. Ha súlyosabb lesz, akkor keresd meg a szerelőt. Rendes volt tőle, hogy nem kért el ezért pénzt, lehet nem is tudott volna változtatni rajta.
2012. ápr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!