Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ti milyen kerékpár zárat...

Ti milyen kerékpár zárat szoktatok használni, illetve milyen hátsó villogót?

Figyelt kérdés
Melyik a legbiztonságosabb?

2012. ápr. 12. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Én U-lakatot használok, ezt nem vágják el erővágóval. Eddig még nem volt gondom belőle, pedig ott szoktam hagyni kevésbé biztonságos környékeken is Budapesten.

Hátsó villogó: Teszkós. Hulladék, ne vegyél olyat :)

2012. ápr. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyszerű szar pár száz forintos számzárat, aki el akarja vinni, úgyis elviszi!


A hátsó villogó a biciklin TILOS!


A sima hátsó lámpa mellet azonban, ha pl. a felkarodra rögzíted, akkor használhatsz villogót is.

2012. ápr. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Hátsó lámpának én a cateye ra esküszök 2 éve használom ázott már el estem is vele és semmi baja 4000 Ft volt de megérte az árát.
2012. ápr. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én csak a bilincses rögzítést szeretem, de nagyon kevés ilyet kapni már, ahogy nézem. :\
2012. ápr. 13. 10:31
 5/9 Alex Fly ***** válasza:
Én U-lakatot, de a biztonságos lezáráshoz jó még a lánc (nem a méterre árusított :D) és az Abus Bordo is. Villogóm jelenleg egy olcsó kínai YIA LE csoda... Nálam nem túl hosszú életűek, ezért nem költök rá túlzottan. A közeljövőben felkerül a sárvédőre egy retrolámpa (ugyanolyan, mint a régi dinamós hátsópilácsok, csak elemes-ledes technológiával), mivel valahogy nekem nem jönnek be az egy mozdulattal leszedhető (és lelopható) mai típusok. Ezt felcsavarozom, azt' ottmarad...
2012. ápr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Na igen azt nem tudják egy könnyen lelopni. :D

Egyébként én nem tudom,de valahogy a sárvédőket nem szeretem nem is használok, ti mindig felrakjátok a sárvédőt?

2012. ápr. 14. 13:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, majd egyszer kapsz egy komolyabb esőt, és megszereted a sárvédőt. Nekem az egyik biciklimen nincs, azon már nedves úton is sáros lesz az arcom meg mindenem, hát még esőben.
2012. ápr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Alex Fly ***** válasza:
Mivel én a kerékpárt nem sportolásra, hanem napi közlekedésre használom, ezért a sárvédő természetes. Nem rakom fel mindig; normális pálcásat használok, ami állandó...
2012. ápr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 claidheamohmor ***** válasza:
Lakat: Abus Bordo 6000, már vagy 5-6 éve. Villogó: mikor milyen, az egyiken Cateye, a másikon tescós vacak, de működik az is, és mivel a kresz nem engedi, nem villognak :), csak az, amit a hátizsákomra csíptetek. A sárvédő meg alapfelszerelés nálam és nem érdekel, kinek tetszik, kinek nem.
2012. ápr. 18. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!