Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek jó ez a bicikli...

Hubbabubba kérdése:

Szerintetek jó ez a bicikli lakat? (Tonyon)

Figyelt kérdés
[link]

2012. ápr. 15. 01:06
 1/7 anonim ***** válasza:
jónak jó.
2012. ápr. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha forgalmas helyen tárolod a bringát akkor bőven elég. Ha nem, akkor mindegy mivel zárod, úgyis elviszik.
2012. ápr. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2200 grammos, az több, mint 2 kiló! Én nem hurcolnám!
2012. ápr. 15. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Atom. :) Ilyennel csak robogókat látok lelakatolva a környéken. :)
2012. ápr. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 -Fremen- ***** válasza:

Ha 1 centi körül van a láncvastagság, elég jó, a többi szerintem semmit se ér, mert átcsípik őket simán. A vastagabbat csak akkus flexszel lehet.

Nem szabad ott hagyni akárhol, jó helyre kell rögzíteni, gyorszáras alkatrészeket kivenni vagy szintén láncolni.


Akinek 2 kiló sok, az szerintem járjon tömegközlekedéssel, vagy kocsival. 10k 20kmen már mondhatjuk hogy nehéz. De szerintem a bringafutárok többet is cipelhetnek napi 100 kilométereken...


Viszont az is számít, hogy edzett acél legyen, jó lakatvédelemmel, nem tudom, milyen minőség, az ára kedvező, tény, hogy olcsóbb, mint egy Kryptonite.

2012. ápr. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megvettem, majd kiderül:) Nekem nem sok a két kiló, mert nem akarom, hogy elvigyék, inkább cipelek...:) Viszont a Kryptonit-ot most nem tudom megfizetni...
2012. ápr. 16. 13:51
 7/7 claidheamohmor ***** válasza:
Hát én nem tudom, de jól látom, hogy körkulcsos, amit kb 2 másodperc kinyitni?
2012. ápr. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!