Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyi az esélye a defektnek?

Mennyi az esélye a defektnek?

Figyelt kérdés
Áthajtottam véletlenül egy összetört üvegen. Sajnos siettem, így nem tudtam megállni ,megvizsgálni a gumikat. Ropogott és pattant az üveg, de gyors defekt szerencsére nem lett. Lassú defektre lehet ilyenkor számítani? Maxxis Hollyroller gumik vannak a bicón.

2012. ápr. 17. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van akkor nem ment mélyebbre üveg, max felületi sérülés, ha meg nem volt szerencséd akkor van esély hogy leereszt.
2012. ápr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hova siettél? kérdést írni a gyk-ra?
2012. ápr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát velem már többször is előfordult hasonló, én a népliget környéként lakom és a fradi meccsek után elég ramaty állapotban van a bringaút (is) kénytelen vagyok 2 cm es üvegszilánk rétegen hazáig tekerni, ... nem kaptam még defektet, bár a michelin latex belsőktől és a specialized külsőktől ezt elis várom.
2012. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még üvegszilánktól defektet nem kaptam. Tüske, fémdarab, minden volt már, üveg még nem.
2012. ápr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhat. Még mindig jó lenne, ha átnéznéd a külsőt, hátha van benne szilánk ami nem fúródott be teljesen. Üvegcserépen nekem az a stratégiám, hogy egyenesen megyek, mert a gumi közepén ott a defektvédő szalag, de az oldalát nem védi semmi, és kanyarban az ér le.
2012. ápr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!