Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a gond a fogaskerekemmel?...

Mi a gond a fogaskerekemmel? Nagy sebességnél enyhén elfordul. Köszi, minden jót, és gyerek cm-re 22. -én!

Figyelt kérdés

Emberek, van egy Csepel Royal 3*-om és átraktam már egy jó-ideje fixibe, de a minap vettem pedálszíjat, amivel már megtudom állítani a bringát, viszont nagyon furán néha olyan, mintha a fogaskerék hátul magába elfordulna, mondjuk úgy mintha a szabadonfutó, lenne de ez csak egy pillanatig tart. Szóval mikor nagy sebességnél, hirtelen visszatartom akkor a fogaskerék megáll, de a kerék forog tovább, olyan mintha kiakarna csavarodni, pedig én azt-hittem, hogy közvetlen kapcsoltba van a fogaskerék a kerékkel, de ezek szerint valahogy nem-jól van az agyhoz rögzítve! Kérlek segítsetek ha tudtok!?


Ja és ne-felejtsetek eljönni a cm-re, most 22-en!

Minden-jót, és előre is köszönöm a segítségeteket!



2012. ápr. 20. 18:00
 1/4 A kérdező kommentje:
*gyertek
2012. ápr. 20. 18:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülye kérdés, de a fogaskereket záróanyával használod? Ha igen, szerintem csekkold, hogy normálisan rá van e húzva.
2012. ápr. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oké, köszi! mások is ezt mondták akiket kérdeztem! thx!
2012. ápr. 22. 20:29
 4/4 anonim ***** válasza:
hmm már én is fixizgetek és előjött ez a probléma :D de kiállva tekerésnél is... azt hittem ottmaradok, elzakózok klipszestül. Iszonyatmód rá kell tépni láncostorral ellentartva a záróanyát, mert elfordul :S utána viszont maga a gyönyör
2012. máj. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!