Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A biciklizéstől lehet kocka...

A biciklizéstől lehet kocka hasam?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 22:41
 1/7 Zakathol ***** válasza:
Ha kalóriamínuszban vagy akkor igen.
2012. ápr. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jól lehet vele zsírt égetni, ha tényleg keményen tekered. meg fontos hogy hasazz mellette
2012. ápr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem. inkább formás feneked, meg lábad.
2012. ápr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez attól függ.


Én sportolok, erősebb testalkatú vagyok, viszonylag jó hasizmom is van. Csupán azért nincs szép kocka hasam, mert háj is van felette egy kicsi. (Lehet rajta röhögni, hogy mindenkinek így van, de nem. Egy csomó sovány, gizda ember van, akinek kilátszik a bordája, de nincs kockahasa). Nekem úgy könnyedén lenne kockahasam, ha több energiát égetnék el naponta, mint általában, vagy kevesebbet vinnék be. Ehhez a bicózás jó lenne. Ha te is ilyen vagy mint én, akkor neked is. Ha azonban nemigen lenne zsír nélkül kockahasad, akkor arra kellene külön edzeni.

2012. ápr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem ahhoz konkrétan olyan diéta is kéne. én négy éve járok pilatesre, ahol van sok hasizom gyakorlat, másfél éve body sculptra, ahol szintén van, mellette úszom, és biciklizek is. a tornaórákon elég sok hasizom gyakorlat van, a haladóakat csinálom mindig, érzem is, hogy tök kemények a hasizmaim, mégse lapos a pocim, soha nem is volt az, 47 kilósan se. szerintem attól, hogy túl sok szénhidrátot eszem, meg szeretem az édességet:) szóval, a belső hasizmom erős, edzett, de mégis van rajta háj. ezért mondom, hogy szerintem kajától is függ.
2012. ápr. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Linkoln ***** válasza:

Igaza van a 3.nak.

Ha kockás a hasad csak nem látszik de érzed tapintással a külön kockákat akkor egyszerűen le kell égetned azt a zsírt és kockahasad is van, meg volt is csak nem látszott.

Az meg hogy mivel égeti le mindegy, nem kell felülésezni hogy a hasról mennyen le a zsír....

Ha kockás a has akkor a kerékpározás tökéletes, aerob sport.

Gyorsan tekerj, sokat és keveset egyél.

De azért egyél fehérjedús kaját meg tápanyag dús kaját mert megsínylheted míg lemegy az a kis zsír.

Nem szeret lemenni, és teljesen nem is fog.

2012. jún. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Linkoln ***** válasza:
Jah nem a 3. bár neki is, de a 4.nek gondoltam hogy igaza van :D
2012. jún. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!