Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek az agydinamó...

Mi a véleményetek az agydinamóról?

Figyelt kérdés
Jól hangzó,eladható/vehető dolog? Vagy még nem kiforrott a technika,és csak évek múlva lesz érdemes venni?
2012. ápr. 21. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, egyenlőre még elég drága a rendszer, de jól működő dolog, bár szerintem nélkülözhető.
2012. ápr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 claidheamohmor ***** válasza:
100%
Egy 3W-os shimano nexus olyan 7000 körül van. Ha dobozosat veszel, jár hozzá a feszültségszabályzó is (ami külön vagy 2000). Ha komfortkategóriás biciklim lenne, én vennék (de nem az van, marad tehát az elemes, ledes, 600Ft.-/db).
2012. ápr. 22. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 claidheamohmor ***** válasza:
100%
Jut eszembe: a hagyományos dinamónál elegánsabb és csendesebb megoldás.
2012. ápr. 22. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

-A konkrétum az,hogy ha veszek egy komolyabb kerékpárt,kacsingassak-e az agydinamós felé.

-Egy agyváltót mindenféleképp szeretnék,ide az Alföldre egy 3-s elég lenne.

2012. ápr. 23. 08:30
 5/6 claidheamohmor ***** válasza:
100%

Ja, ha nem kéne másra a pénz, építenék egy bringát agyváltóval, agydinamóval, és görgős fékkel (eddig csak a váz van meg hozzá, meg a nyeregcső :P)

Nem olyan gázos, mint a régi hagyományos dinamók, és nem kell elemet cserélgetni-töltögetni. Vannak olyan lámpák, amikben az elektronika eltárolja a töltést, és megállás után is világít valameddig. Fasza cucc :)

2012. ápr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem Herkules bicajom van agydinamós és tökéletes!az agydinamót másra is tudod használni tekerés közben )))
2013. máj. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!