Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Megéri Csepel Magnum 2011-es...

Megéri Csepel Magnum 2011-es biciklit venni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Kinéztem egy biciklit magamnak, mert nem szeretek aszfalton futni, a térdem miatt. Régen jó bicikliket gyártott a Csepel, nem tudom hogy ez azóta változott-e.


A következő lenne a választásom : [link]


Érdemes-e +10-ezret kiadni egy tárcsafékes változatért? [link]


Egyéb kérdésem : Milyen kilométer órát ajánlatok, amiben van pulzus mérő funkció is?


2012. ápr. 21. 23:28
 1/7 A kérdező kommentje:

Amit még elfelejtettem, az a következő: lehet 16 és 18 inch-es váz között választani. Nem vagyok igazán tájékozott e téren, melyik váz méret az ideálisabb számomra?

Elvileg:

15-16" kb 159 - 168cm

17-18" kb 169 - 178cm

közel 180cm magas vagyok, tehát akkor nekem a 18" lenne a jó?

2012. ápr. 21. 23:35
 2/7 anonim ***** válasza:
vegyél inkább szobabringát, sokkal olcsóbb... amúgy szerintem jó bicikli ez, de nem hiszem hogy újonnan kéne, használtan is ugyanolyan jó.
2012. ápr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek mindig is minőségi kerépárok. Van egy KB: 30-40 éves csepel kerékpárom mai napig használható!
2012. ápr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
IGen, ez nagyon jó minőségű márka, akárcsak a kocsiknál a mercedes.
2012. ápr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__kerekparozas__28..


Olvasd el az itt válaszoló véleményét. Én is erről a bringáról kérdeztem és egy elég korrekt leírást adott.

2012. ápr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ma 17:36

Köszönöm.

Én mondjuk csak aszfalton használnám, ahogy a válaszoló írta, elvileg ott megállja a helyét. Többet nem igazán tudok rá költeni, az a 61K sem olcsó, viszont azon még gondolkozom hogy a tárcsafékes verzió megér-e +10K-t.

A vázmérettel még mindig nem jutottam dűlőre.

2012. ápr. 22. 19:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is 180 vagyok. 18as valasztanam esetleg ha van 19 akkor azt. Tarcsafeket szerintem akkor erdemes venned ra ha az a plusz 10 annyira nem szamit. En ugye mint a kerdesemben is irtam foleg erdoben szeretnem hasznalni s ugy gondolom oda kell. Bar azt javaslom menny el boltba probald ki mind ketto verziot es az alapjan dontsd el. Gondolom a boltos a tfekest fogja ajanlani mivel tobb pengo.

Kis adalek: tegnap beszeltem kollegammal akinek szinten ilyen van. Pedalt rogton cserelte aluminiumra, amugy mas baja nem volt neki. Aszfalra es erdore hasznalja. 2 eves a bringaja es eddig folyamatos karban tartas mellett semmi gondja nem volt vele.

2012. ápr. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!