Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik biciklit ajánlanátok?...

Melyik biciklit ajánlanátok? (lent link) L/13 Nem számít semmi szinte csak az, hogy """""mai trendnek vagy fiatalságnak megfelelő legyen""""""

Figyelt kérdés

Ezt lehet,hogy nem jó mert kicsit nagy...am ez 33000ft.

[link]



EZ??

[link]



vagyh mit ajánlanátok?



2012. ápr. 25. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ósanban sem lesz olcsóbb, mint 33k. Női vázast ne vegyél, mert egyszerűen használhatatlanok.
2012. ápr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát 50.000.-Ft alatt, csak akkor vegyél biciklit, ha nem-érdekel a sebesség, és a minőség (nem-az, hogy milyen márka... az egy dolog, de hogy ne essen szét az első úton).

Ha nemzavar, hogy a fent említett kerékpárok egyike sem felel meg ezeknek, akkor igazából bármelyiket választhatod.


Azonban, ha szeretnél egy tartósabb bringát, akkor az alap dolog, hogy kerékpár üzletbe keresgélj.

Ha csak városban fogod használni, akkor ajánlom az egy sebességes (SS = Single Speed) kerékpárokat, nekem körülbelül 1 éve van egy egy sebességes kerékpárom (egy fixi, ami nem SS, de ez most lényegtelen, az a lényeg hogy ezen sincs váltó), és Budapesten nincs olyan terület amit ne-lehetne megmászni vele, természetesen kivéve a Gellért-hegyet. Ja, és szerintem nem kell neked külön női bicikli, hiszen csak a vázban tér el, ami azért van, hogyha szoknyába van az illető, akkor-is kényelmesen le, illetve felszállhasson a biciklire, szóval ha nem szoktál, vagy nem fogsz szoknyába tekerni, fölösleges a női kerékpár, ami azt jelenti, hogy 70%-al megnő a választási lehetőségek száma.


Sima vázasból sokat lehet találni, úgy-hogy olyat nem linkelek...szóval ha csak-azért-is női vázasat szeretnél akkor például ezt tudom ajánlani:

[link]

És mégiscsak itt egy sima vázas, de egyértelműen női kerékpár, ami csak jó döntés lehet, mert egy fantasztikus kerékpárról van szó (nem-tudom milyen színeket kedvelsz, most az egyszerűség kedvéért egy rózsaszínt linkelek be, de bármilyen színben megtalálhatod):

[link]


Minden jót, szia!

2012. ápr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
KÖSZY.ez az utolsó teccetős...de dráága
2012. ápr. 25. 20:46
 4/7 anonim ***** válasza:

hát igen de olyan is, gondold át, én azt ajánlom, akármilyen bringát is, de kerékpár üzletbe vedd!

Apám vett nemrég a hervisbe egy bringát ...kértük hogy nézzék át rakják rendbe szereljék meg ... szóval hogy frankón müködjön a bringa. visszamegyünk másnap, kész a bringa. megyünk az úton (én mellete az én bringámmal,ami mellesleg ugyan olyan mint ez amit linkeltem rózsaszín csak zöldbe). és szó szerint hullott szét a bringa, sárvédő, támasztó,ülés elmozdult. aztan kicserélte ezeket a gagyi alatrészeket minőségire és így már használható a bringa, de amennyit költött a minőségi cuccokra annyiból már vehetett volna olyat amin alapból jó alkatreszek vannak.

2012. ápr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyik szar sem ér ennyit, de ha te neked csak ezek számítanak és nem számít mennyi bajod lesz vele akkor bármelyiket megveheted végül is. Arra azért számolj , hogy legalább még 1-szer ennyit ráfogsz költeni mindegyiknek a javíttatására akár havonta.
2012. ápr. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
xD énis valami ilyesmit akartam mondani neki a föntiekben
2012. ápr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Xfact big ban

Szeretek bicózni és én is most akarok egy újat lol

2012. ápr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!