Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Sok napi 35 km egy 100. 000...

Sok napi 35 km egy 100. 000 ft-os kerékpárral?

Figyelt kérdés
Dolgozni járnék a XIV-ik kerületből Csömörre. Első sorban olyanok válaszát várom akik szintén nagy távolságra járnak napi szinten kerékpárral. 23 éves, 167 cm magas, 60-65 kiló vagyok, függően a hó végi számláktól :D. Gyerek korom óta mindig sportoltam valamit. 3 éve egyáltalán nincs időm rá. Csak némi biztató szót várok pár nagy bringástól. A "próbáld ki és megtudod" tudoroknak üzenem h egy próba erejéig nem dobok ki százezret :).
2012. ápr. 27. 07:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
annyit én egy délután letekerek csak úgy
2012. ápr. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Olcsóbbal sem sok - én voltam már Budapest - Szolnok távon is a jó öreg bringámmal (van szegény már vagy 12-15 éves) és remekül elvoltunk :)


Sőt, mivel nincs pénzem bérletre, mindenhová Pesten bringával járok :) Annyi a hátránya, hogy megizzadsz :)

2012. ápr. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
De most mi a kérdés? Hogy vedd-e meg a 100ezres bicajt, csak mert te 35 km-t akarsz bicajozni naponta? Én is tekerek annyit naponta csak úgy szórakozásból, és nekem egy általam összerakott országútim van, ami kb 50ből jött ki, és tökéletesen megvagyok vele elégedve.
2012. ápr. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Napi 35 km nem sok. Két hét után már teljesen átlagosnak fogod érezni.

A 100 ezres bringa meg nem értem, miben függ ezzel össze. Az még nem az a kategória, ami szinte magától megy, szóval majdnem mindegy, hogy 20 vagy 100 ezerért veszed meg. Legfeljebb az élettartama hosszabb.

2012. ápr. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Én megvenném a helyedben. Én is sokat tekerek, mert szintén nem tudom megvenni a bkv bérletet, de az én bringám 10 éve volt 20 ezer, most olyan 3-4 ezret érhet. :D Viszont jó kondiban tart. :)))
2012. ápr. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy merida road race 880-om van, de nem járok vele munkába inkább vettem egy használt montit 3-ezerért. azzal járok melózni 8 kilométere. A meridával csak szabadidőmben sportolási célal járok átlagban napi 40-45 kilométert Azért nem a meridával járok melózni, mert féltem a biciklitárolóban hagyni, hiába zárt helyen van a többiek bicójával műszakváltáskor bárki hozzányúlhat. Erre volt már példa! Nem akarom, hogy valaki csak írígységből például belerugjon a váltóba egy jónagyott!
2012. ápr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg sok lesz. ez azt jelenti, hogy 17 km-t mész egy irányba, ez városi körülmények között egy óra, de ha tekersz mint az állat, akkor is 40 perc. Mivel nem tudsz konstans tempót tekerni, fárasztóbb, megizzadsz, stb. nem minden munkahelyen tolerálják, ha az alkalmazott izzadt, gumi és kipufogószagú.meg azzal is számolj, hogy havonta 2-3 alkalommal szarráázol.
2012. ápr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A 100.000 úgy jött szóba, hogy egy korszerű megbízható bringát akarok venni amit már ki is választottam. 2 havi benzinköltségből majdnem kijön az ára. Nem gond ha leizzadok, mivel kertészkedek így is úgy is 3 havonta sz...á ázok csak arra voltam kíváncsi, hogy nem-e túl nagy a távolság, de a többség meggyőzött. Köszönöm a konstruktív válaszokat.
2012. ápr. 27. 14:12
 9/12 anonim ***** válasza:
Én egy 8 éves összteleszkópossal tekerek naponta 20-40kmt. Semmi baja.. Gumikat megnézem, más baja úgy sem lehet.
2012. ápr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én kb. ennyit járok naponta egy pontosan ugyanennyiért vett bringával. Nem probléma, először ijesztő volt persze, de aztán megszokja az ember. Most már nem mondanék le róla a világért sem :)
2012. ápr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!