Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bírja a strapát egy középkateg...

Bírja a strapát egy középkategóriás versenybringa ha egy 120 kilós ember jár vele napi 30 km oda vissza?

Figyelt kérdés
Melóba akarok rendszeresen bringával járni, meg szeretném rendszeresíteni az életembe azt, hogy mindenhová bringával járjak!Az érdekelne hogy egy verseny kerékpárt szeretnék venni, legyen az régi vagy új, sajnos a pénztárcámhoz mérten!Szeretném tudni, hogy 120 kilósan el fog e bírni anélkül, hogy nyolcas legyen benne vagy sérüljön a bringa ha sima terepen tekerek vele!Vagy inkább újítsam fel a már meglévő montimat!

2012. ápr. 10. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Dániel123 Te meg ne légy bunkó paraszt!


Én montival járok vékony gumikon 26x1.25 (106kg vagyok). Azzal is lehet lazán tartani a 30-as tempót. De egy acélvázas országúti is elbírna. Sőt, még az alunak is el kellene.

2012. ápr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen köszi!Csak az a baj, hogy amennyit ráköltenék a montira annyiból veszek egy közepes acél verseny cangát!Az a baj, hogy montival sok a baj recseg kattog ropog.Kb 30000-ért akarok venni használtan persze!Amúgy nem vagyok dagadt kedves Dani, hanem magas és izmos!:P
2012. ápr. 10. 18:21
 3/4 anonim ***** válasza:
használtan 30 000 FT-ért nem lehet jó versenybiciklit venni de olyan probléma az olcsóbbnál se szabad hogy legyen hogy 120 kilótól nyolcas legyen vagy más probléma (max vehetnél 1 erősebb kereket), az egyik rokonom van hogy 1 nap lebiciklizik 150 KM-t úgy hogy nincs 1 jó versenybiciklije, és ő is megvan legalább 110 Kg.
2012. ápr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha engem kérdezel, én felújíttatnám a montit (rendesen beállítva nem szabad recsegnie-ropognia), mert minőségi bringából csak használtat veszel ennyi pénzért, aztán ki tudja, arra mit kell még költeni. Én is 120 kiló vagyok, montival járok kb. ugyanennyit, és nyugodtabb vagyok a széles kerékkel meg az első telóval. Sima terepen is futhat kátyúba az ember...
2012. máj. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!