Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egesz eletemben bantottak,...

Egesz eletemben bantottak, hogy nem sportolok. Szeretnék kondiba jarni, tudnatok segiteni? 15f

Figyelt kérdés
180 centi vagyok es 68 kilo. Szemelyi edzot akarok fizetni ha nem muszaj... Csak hogy kezdjek neki, heti hanyszot, hany orat hogy eredmenye legyen? Es milyen aranyban erositsek mit es mennyire...?
2011. aug. 13. 11:06
 1/6 anonim válasza:

Én is szeretnék elkezdeni kondiba járni, mehetnénk együtt ha pesti vagy és közel laksz... :D Am jah úgykéne h látszódjon is valami...

17F

2011. aug. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bodybuilder.hu


A másik meg h nagyon nem vagy elkésve semmiről, ne érezd azt, h már késő elkezdeni.

Én 18 évesen kezdtem el a testépítést.

A lényeg, h rendszeresen járj le és figyelj oda mit hogy merre.

2011. aug. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

amúgy a kondi nem sport hanem testépítés...

én is 15 voltam mikor elkezdtem járni, bár 18 évesen abbahagytam az egyetem miatt, de azóta újrakezdtem.

2011. aug. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nah..nem akartam még elküldeni az előző üzit.


szóval a lényeg a rendszeresség és a fokozatosság.

Az étrendre is figyelni kellene mivel azzal elősegíted a fejlődésed.

Ezekre mind találsz leírásokat a neten.

Elején szerintem heti 3 nap elég(persze én mindig is 3 napot csináltam 1 héten).


Nem az óraszám a lényeg hanem a minőség. Én 1,5 óránál többet soha nem voltam egyszerre a kondiban, de lehet még sokat is mondtam. (kivétel a 2004es eb idején mert a kondiban volt egy tv és nem akartam otthagyni a meccset :D)


Nem akarok edzéstervet írogatni neked mert erre vannak okosabb emberek a testépítő oldalakon/fórumokon. És idővel majd magad is tudod formálni az edzésterved.

2011. aug. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk hol is kezd? Tanuld meg az alapokat:

[link]

[link]

2011. aug. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszokat! Elso valaszolo ha gondolod irj privatot, budai vagyok egesz konkretan :P
2011. aug. 13. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!