Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen gépet érdemes venni...

Noskrymo kérdése:

Milyen gépet érdemes venni 150. 000 - 175. 000 Ft között, amivel lehet szolidan DH-zni, de nem olyan alacsony az ülésmagassága mint egy dirt-nek?

Figyelt kérdés
KTM Tuxon 2012-t szeretnék, de lehet, hogy nem jön össze. 189 cm magas vagyok, és 96 kg.

2012. máj. 25. 17:00
 1/2 anonim válasza:

a tuxon nem rossz, de annyiért használtan elég jó ösztelósat is tudsz venni, amivel szerintem jobban jársz, mondjuk egy freddy2-t vagy valami konát.

Nem kell feltétlenül ösztelós, de tényleg használtan nagyon jó gépeket ki lehet fogni és olcsóbban jobbat veszel jobb cuccokkal mint a tuxon. Főleg épített bicajokra gondolok, mondjuk egy Hardy vázzal az nagyon jó.

az ülésmagasság meg csak annyi h nem kell levágni az üléscsövet, viszont ha merevvázassal akarsz DH-zni akkor csutkára le kell engedned, mint a dirt bicónak.

Remélem tudtam segíteni :)

2012. jún. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ, hasonlókban gondolkodom már én is, most egyelőre lett egy Kross Level A6 2011, aztán mindenképp valami építés lesz a következő :)
2012. jún. 18. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!