Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Erdemes lenne olyan 700...

Erdemes lenne olyan 700 fontot atvaltani svajci frankra (mikor epp "alacsony") majd forintra?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy mikor meg en vettem a fontot, meg mentem angliaba 350 ft volt az eladasi. Most olyan 300 kornyeken van, megkerdeztem es azt mondtak ne is szamitsak arra hogy feljebb menjen. Arra gondoltam, hogy amikor a svajci epp 240 korul van, bevaltanam es ha felmegy 270-re, valtanam forintra. Az most sajnos megy fel, de a font nem mozdul. :( Van ennek ertelme, vagy varjak meg a csodara?
2011. aug. 17. 20:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt hiszem értem a logikádat. Meg kell hogy mondjam, nagyon nem értek az ilyen dolgokhoz, de ha nem baj, akkor leírom a gondolatomat:


Elsősorban ne a font-forint vagy forint-frank árfolyamot nézd, hanem a font-chf árfolyamot. Persze magyarok vagyunk, forintban gondolkozunk. De először a font-frank, hiszen az lesz az első lépésed hogy azt váltod át.

Aztán, ha úgy gondolod, azt váltsad át forintra.


De CHF helyett nézhetsz más pénznemeket is, nagyon rövid időn belül nem fog annyira javulni a helyzet, szerintem.

Szerintem számoljál még egy kicsit utána, és mérlegelj, hogy hogyan járhatsz jobban. Egy okosabb ügylettel tízezreket "nyerhetsz".

2011. aug. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!