Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Megéri a kryptonit biciklilakat?

Megéri a kryptonit biciklilakat?

Figyelt kérdés
Mennyire jó minőségű és mennyiért hol lehet beszerezni?
2012. máj. 31. 18:43
 1/3 claidheamohmor ***** válasza:

Meg. És az Abus is. Mindkettőnek vannak azonban alsó kategóriás termékei is, a görgős, sodrony, és olcsó láncos termékeket nem érdemes megvenni. U, jobb anyagból készült -nyilván drágább- láncos megoldások jobbak, vagy fémrudakból készültek, mint az Abus Bordo. A zárra (láncosnál a lakatra) is ügyelni kell, számzáras, körkulcsos felejtendő. Egy normális lakat 10.000-től kezdődik. Ismerőseim röhögtek, amikor a 10e forintos biciklimre ugyanannyiért vettem lakatot, de most én röhögök, mert az én bringám még megvan :)

Nyilván nincs feltörhetetlen lakat és ellophatatlan bicikli, de a tolvaj is mérlegeli a kerékpár érték/befektetett idő -arányt. Minél drágább a biciklid, annál erősebb lakatot veszel rá (általánosságban azt szokták mondani, hogy a bringa értékének 10%-át vagy többet kell kerékpárzárra költeni). Akár kettőt is vehetsz, egy normál méretűt, amivel a vázat és a hátsó kereket kötöd valami szilárd, elmozdíthatatlan, eltörhetetlen, földből kihúzhatatlan tárgyhoz, meg egy mini u-lakatot, amivel az első kereket kötöd a vázhoz (vagy fordítva, mindegy :D).

Vannak akik a Citadel jobb lakatjait is ajánlják.

2012. máj. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hasznos választ..:)
2012. máj. 31. 19:57
 3/3 anonim ***** válasza:

jó a kriptonit. u-lakatot vegyél, olcsó, jó.


pl keeper 12

2012. máj. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!