Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mikre kell odafigyelni, ha...

Mikre kell odafigyelni, ha egy régi kerékpárvázat akarunk felújítani? (Gondolok itt egy régi Csepel vázra, vagy egy öreg "tanyabike"-ra) Felni, kerék, csapágyak?

Figyelt kérdés

Nincsenek nagy volumenű terveim, elvárásom csak annyi lenne majd tőle, hogy ár-érték arányban biztonságos és megbízható legyen (első körben pl: nem agyváltót, hanem gránátváltót használnék...)

Előre is köszi!



2012. jún. 7. 11:13
 1/1 anonim ***** válasza:

pont most újítok egy régi csepel outit, már nem az elsőt:P

én azt mondom, kromofág és az utolsó festékmorzsát is vakar le róla, ez ezzel az új kromofág zselével egy eléggé kacifántos sok órás mutatvány, utána nézd át tüzetesen hajszálrepedések után kutatva ha acélvázas... régi bicikliknél vannak ilyen tök felesleges eddig nem jöttem rá mire jó lukak a vázon legtöbbször azoknál alakul ki hajszálrepedés, amennyiben van és nem éri körbe a vár 1/4 ét akkor nem szoktam vele foglalkozni ha tovább ér akkor azért meghegesztetem... aztán ha bemész egy kerékpárboltba és előadod, hogy ilyet újítasz fel ne hagyd magad rábeszélni a 20000ft/kerék dologra szerintem elég a natút felni ha semmi extrára nem akarod használni.

2012. jún. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!