Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Félhosszú hajammal mit csinálj...

Félhosszú hajammal mit csináljak, hogy ne izzadjon rám, tapadjon az arcomba tekerés közben?

Figyelt kérdés
Összekötni rövid, kiengedve hosszú.
2012. jún. 19. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
hajcsatt, hajpánt
2012. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mondhatni én is ebben a szituációban vagyok. Eddig növesztettem, de most már megint rövidet szeretnék ezért még ezen a héten lefogom vágatni. Nagyon nincs mit tegyél, én eddig futáskor hajpántot tettem hogy a homlokomról ne kellessen mindig az izzadságot törölnöm, mondhatni eléggé bénán néztem ki vele de jó volt annyiba hogy felfogta a verejtéket. Ami pedig a tarkódat illeti próbáld meg összekötni(ha nem is olyan hosszú akkor is egy kisebb részt összelehet fogni ami jobb mint a semmi).
2012. jún. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hajráf!!! én azt használtam,

vagy zselézd hátra az olyan rammsteines:P

amúgy meg ha sokat tekersz és autóúton is akkor a bukónak el kéne takarnia:)

2012. jún. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Alex Fly ***** válasza:

Az én módszerem: hátrafésül, rá egy rapka vagy kendő.


3-nak: nem hinném, hogy sokat tekerne autóúton -egyrészt tilos, másrészt meg elég kevés van belőle...

2012. jún. 20. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
05:22-nél a pont, halálom, amikor a közutat autóútnak mondják, a sisakviseléssel meg nagyon nem vagyok kibékülve. Könyök- és térdvédőt ne vegyek fel? Mert azt ütöttem már be balesetben, fejet még soha... Egyébként én végül levágtam a hajam, nem találtam rá más megoldást...
2012. jún. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

sajnálom ha leautóutaztam az utat amin az autók mennek...

sisakot csak ajánlani tudom mindenkinek, régen én sem hordtam aztán egy erdő szélén egy komoly sprint kellős közepén amire egyáltalán nem számítasz egy 2 éves forma kisgyerek kiugrott elém a semmiből... csak koponyatöréssel tudtam kikerülni, azóta sisak nélkül nem megyek sehova...

amúgy pl városba meg egy komolyabb fullface még menő is pózerkodni:P

2012. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Fly ***** válasza:

A sisakról:

[link]

2012. jún. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!