Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van rá esély, hogy a Hajógyári...

Van rá esély, hogy a Hajógyári szigeten kikötött bringámat ellopják?

Figyelt kérdés
Kb. 1 óráig hagynám ott. A biciklilakat 4-5000 ft. körüli értékű.
2012. jún. 22. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:

mindenhol van rá esély sajnos mi kis becsületes emberekkel teli országocskánkban...

a bicikli lakat meg olyan, hogy vannak ugyebár ezek az acél sodrony szám meg kulcsos zárak ez az olcsó kategória ezt egy fémfűrésszel, vagy erővágóval 5- 10mp alatt vágnám le...

Akkor vannak ezek az acél sodronyok amik ilyen gerinc szerű gyűrűvel vannak bevonva, nah abban a gyűrűk közé kell behatolni erővágóval és máris szét lehet vágni...

u lakat az már flex

és vannak ezek a hirtelen nem tudom milyen fémből készült bitang erős lánc lakatok, melyek 10 kilókat is nyomnak, nah azokat már tényleg nehéz levágni azzal már flexel is meg kell szenvedni... De itt Székesfehérváron most az a divat, hogy az otthagyott kerékpárodra felraknak 1 plusz lakatot, aztán ha hazamész fűrészért, vagy csak nem tudod megoldani a dolgot és lemegy a nap akkor jönnek a zombik és elviszik a biciklid:P

2012. jún. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tegyél rá lakatot, inkább keress valakit, aki vigyáz rá némi zsebpénzért.
2012. jún. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én borsodban lakom ahol sok ilyen lopás eset van. De volt már, hogy beszaladtam a tescoba 10-15 percre és a bicajt kinthagytam lakat nélkül. Nem vitték el, pedig nem rossz a bicaj. Szerintem ha kilakatolod 1 óra alatt nem viszik el.

Másik példa, hogy láttam még régen szintén itt borsodba egy bicajt egy oszlophoz lakatolva kb 200Ft-os lakattal. A bicaj nem volt valami jó de működőképes. És kb 2-3 évig ált ott senki nem jött érte:D

2012. jún. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esély van, persze. A kérdés, hogy mennyire tudod megnehezíteni, hgoy a helyszíni meló elvegye a tolvaj kedvét és más prédát keressen. Pl. a sokat emlegetett u-lakat + 2 lakat a kerekekre és a villanyoszlopra.
2012. jún. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!