Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nektek vannak olyan lány/hölgy...

Nektek vannak olyan lány/hölgy ismerőseitek akik szívesen bringáznak?

Figyelt kérdés
Én sajna még egy ilyennel sem találkoztam a környéken. Ti ismertek?
2012. jún. 27. 15:37
1 2
 1/11 dirtboy ***** válasza:

nekem sem sűrűn van,

most majd lesz egy hölgy edző társam akivel néha napján aerobozok,fogyni akar legutóbb azt mondta szívesen biciklizne de majd meg látjuk hogy hogy fogja bírni a velem való edzést.

egyenlőre futással indítunk.

2012. jún. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én meg még partnert sem találok a bringázáshoz. Pedig még csak azt sem mondhatják, hogy túl gyorsan megyek vagy bunkó vagyok..
2012. jún. 27. 15:44
 3/11 A kérdező kommentje:
Vagy egyszerűen a nők nem preferálják a kerékpározást?
2012. jún. 27. 15:44
 4/11 dirtboy ***** válasza:

ááá manapság már ez nem menő,ma már csak a panaszkodás megy,télen túl hideg van kimozdulni,nyáron túl meleg van,tavasszal meg ősszel meg szimplán lusták.

ere felé nem nagyon látni lányokat biciklin.

inkább sétálnak vagy kocsiban ülnek de főként nem is látni őket.

bent vannak gondolom a szobájukba facebookoznak meg készülnek a tükörben pózolós kacsa száj képek.

2012. jún. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én nagyon szeretek biciklizni, legszívesebben mindenhova azzal mennék, csak nem nagyon merem otthagyni sehol, lelakatolva sem. De ha nem kell letenni, akkor nyeregbe pattanok. :)
2012. jún. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Székesfehérvári vagyok, 25/f, biciklivel járok dolgozni, reggelente rengeteg fiatal/öreg lányt látok biciklivel melózni... hétvégente outizok, hébe-hóba országúton is szoktam látni csajokat, velencei tó karikákat is megyek mióta megvan a bicikliút, ott is egyre több lányt látok biciklin:P
2012. jún. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 dirtboy ***** válasza:
jó hallani hogy máshol nem úgy van mint itt miskolc környékén.
2012. jún. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Felénk sincsenek sokan (Balassagyarmat, és a környék), max elmennek boltba vagy suliba és haza, de konkrétan, szórakozás céljából nagyon-nagyon ritka az ilyen lány. Egyszerűbb beülni egy kocsmába, vagy egyáltalán ki sem mozdulni otthonról. Szánalmas szerintem, hogy már ez is kiment a "divatból".
2012. jún. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Pesten meg nagy divat a bringázás lányok körében is.
2012. jún. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

igen a bnőm szokott.

de csak akkor ha futni megyek.

én futok,ő meg jön mellettem-mögöttem a bringával.

2012. jún. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!