Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hány éves korban érdemes...

Hány éves korban érdemes elkezdeni BMX ezni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 12:49
 1/5 anonim válasza:
Ez szinte tök mind1, már mint azért 20 felett azért ne kezd el. Amúgy ez az alkatodtól is függ, pl osztálytársam belekezdett bmx-be 14 évesen csak olyan 60-70 kg körül van, úgy egy fél év múlva abbahagyta és belekezdett amerikaifocizni és imádja. De amúgy szerintem 13,14,15 éves korba a legjobb elkezdeni. :)
2012. aug. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi amm 12 éves vok.
2012. aug. 2. 13:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivelhogy a bmxezés is a freestyle, extrém sportok közé tartozik. Nincs hozzá edző meg nincs senki aki megmondja hogy kötelezően mit csinálj. Ezért úgy csinálsz mindent ahogy akarsz, akkor kezded el amikor akarod, akkor csinálod amikor akarod, és úgy csinálod ahogy akarod. Amúgy én 20 felett kezdtem el, és semmi hátrányom nem származott belőle.
2012. aug. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
80 felett a legjobb ^^
2012. aug. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
örömmel hallom hogy van még aki 20 fölött akarja elkezdeni, én 21 vagyok, ráadásul csaj, és most tervezem hogy elkezdem :D meglátom mi lesz belőle :D amúgy az ismerőseim többsége 14 éves kora körül kezdte, de tudok olyat aki már 9 évesen nyomatta :)
2012. szept. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!