Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes még elkezdeni?

Érdemes még elkezdeni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,h 28 éves létemre sohasem sportoltam semmit.De egyre többet gondolok rá,h szívesen teniszeznék,vagy röplabdáznék,esetleg úsznék.Érdemes belefogni 28 évesen,úgy,h szinte ezek bármelyikét az alapoktól kellene kezdenem?
2012. aug. 2. 12:10
1 2
 1/11 kovpet ***** válasza:
100%
Versenyszerűen nem hiszem, de hobbinak simán.
2012. aug. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Profi szintre biztos nem fogsz eljutni, de miért ne, senki sem úgy kezdi, hogy ért mindenhez. Önmagadhoz képest egy jó hobbi szintet el tudsz érni, amivel addig eljutsz, hogy élvezed a játékot és más amatőrök is szívesen játszanak veled:)
2012. aug. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat! Igazából azért tettem fel a kérdést mert úgy éreztem,olyan ciki lemenni 28 éves fejjel bárhová sportolni úgy,h eddig semmit sem csináltam!


3-as! Hány éves vagy?

2012. aug. 2. 12:31
 4/11 anonim ***** válasza:

Bár 28 évesen lehet hogy lecsúsztál a profi sportkarrierről, nem zárja ki, hogy ne csinálhass akár komolyabban valami hobbit, ami legyen sport.

Senkit nem fognak kinézni, akár hány éves is legyen, inkább azt fogják látni, és mondani, hogy Te legalább teszel valami hasznosat is, és sportolsz. :)

2012. aug. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 kovpet ***** válasza:

Figyelj, én egész életemben mindig sportoltam, de ha együtt lemennénk pl teniszezni, ott a kutya nem mondaná ezt meg rólam. Életemben nem volt teniszütő a kezemben, azt sem tudnám, hogy hogyan kell helyesen fogni.

Ha neked sem, akkor teljesen egyformán lennénk bénák :)


Mondjuk csapatsportban azért más, arra nincs ötletem, hogy kezdhetnéd el. Focizni mondjuk simán lemész egy dühöngőbe és beállsz, de a röplabda mondjuk más.

2012. aug. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tök jó fejek vagytok! :D


Nem gondoltam profi sportkarrierre,csak hobbiként.A foci annyira nem vonz,lány vagyok! :)

Van valami jó ötletetek,mit próbálhatnék még ki ezeken kívűl amiket felsoroltam?

2012. aug. 2. 13:04
 7/11 anonim ***** válasza:

Csapatsportra gondolsz vagy egyénire?

Kikapcsolódás a fő célod, vagy alakformálás, zsírégetés?

Csapatsportban jó móka a röplabda, kézilabda( nem durva az, ha nem profi szinten játszák), kosárlabda, strandröplabda, floorball, hirtelen ezek jutnak eszembe, amik jó csapatsportok. Alakformálásra a kajak, evezés nagyon jó, rengeteg energiát égetsz közben.

2012. aug. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kovpet ***** válasza:

Én szoktam lányokkal is focizni :)

Mondjuk tény, hogy elvétve van csak 1-1, de azért vannak.


Hogy mit lehetne sportolni? Hát, bicajozhatnál. Futhatsz is. Edzőterembe is járhatsz. Van ezer lehetőség, ami neked bejön. Elmehetsz erdőbe túrázni, egy pár tíz km-es túra az nem rossz aerób edzés :)

Persze nem mindegy, hogy hol laksz.


Szokott lenni valami rendezvény, ahol van egy csomó sportág és lehet nézni őket vagy beszélni az edzőkkel meg esetleg ki is lehet próbálni. Nem jut eszembe, hogy hogy hívják az ilyet de valaki csak bekommenteli. Ott is körül lehet nézni valami jó ötletért.

2012. aug. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kovpet ***** válasza:
2012. aug. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
boksz
2012. aug. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!