Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Napi 40 perc szobabiciklizésse...

Napi 40 perc szobabiciklizéssel mennyi idő alatt lehet lefogyni 8 kilót? (+1200-as diéta)

Figyelt kérdés
Főleg a combomon és a hasamon van felesleg.

2012. aug. 13. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Sok dologtol fugg: hany kilo vagy most, milyen magas? Miket eszel, es mennyit egy nap? Milyen jellegu munkat vegzel?
2012. aug. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az 1200- ast latom, bocsi.
2012. aug. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
165 cm vagyok és 68-69 kiló. Tudom, hogy kenyeret nem ehetnék, de azt nagyon szeretem, ezért inkább beleszámítom a kalóriákba. Suliba járok még.
2012. aug. 13. 17:11
 4/9 anonim ***** válasza:
24%

Akkor kb soha nem fogsz;)


Kenyeret tényleg nem szabad enni. A diéta lényege ,hogy nem ehetsz bármit amit megkívánsz.

Nem egyszerű ,de ez van.

Hiába koplalsz egész nap, így csak hízni fogsz.


Sok sikert kívánok a fogyáshoz;]

2012. aug. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Néha az ész hiánya több mint elszomorító. Mi az, hogy nem ehetsz kenyeret. Én ku***ra ettem kenyeret is amikor diétáztam. Napi 30 percet futottam alacsony intenzitással és heti 0,8-1,1 kilogrammot sikerült fogynom. Kevesebb mint 2 hónap alatt 89-ről 80 kg-ra fogytam. 20/F vagyok és nem azért futottam, hogy "kockás hasam" legyen meg egyéb fa***ágok. Mindezt úgy tettem, hogy minden nap 10 órát melóztam, aztán még futottam, illetve "gyúrtam". Amit kihagytam az étrendemből végérvényesen - bár azelőtt sem játszott komoly szerepet-, az a kóla, csoki, sütemény hármasa volt. Elárulom egyébként, nincs olyan, hogy csak combról meg hasról fogsz. Mindenhonnan arányosan. Napi 30 perc futás egyébként sokkal többet ér mint 40 perc szobabiciklizés és még mozgalmasabb és egészségesebb is.
2012. aug. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Az egész fogyásnak az a lényege, hogy több kalóriát égess el mint amennyit beviszel.

Én mikor akartam picit fogyni annyit változtattam az étkezésemen, hogy kb. fél adagot ettem mindenből, meg az este 6-os szabályra figyeltem oda, mellette meg sokat mozogtam.

2012. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az este 6-os szabály egy baromság.

Elég ha fekekvés elött 1,5 órával nem eszel.

2012. aug. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az elso vagyok. Egyel kevesebb kenyeret, es ne tegyel ra felvagottat, inkabb zöldsegeket, es persze jo minosegu keves margarin is mehet. Szamold a kaloriakat, ez fontos. Itt kiszamolhatod a szuksegletedet:

[link]

Majd a neten keress ra a szobabicikli mennyi energiat eget, es azt vond le a megett mennyisegbol. Igy tudod szamon tartani, mennyi a fogyas. Persze ha teljesen egeszseges vagy. SZerintem egyel kicsit tobbet, mert ettol belassul az anyagcsered, es hosszutavon nem kedvez a celodnak. ugy 1400 kcal

2012. aug. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Linkoln ***** válasza:

Hali.

Nem kell 1200kcal-t enned, az nagyon kevés ha mozogsz is, azt megsínyli a szervezeted, és az izomzat a legkönnyebben bontható, így az is fogyna rendesen.

Egyél kicsit kevesebbet mint amit elhasználsz, a fizikát nem tudja kicselezni semmi.

Kenyeret is ehetsz nyugodtan, nem tökéletes de ha kevesebb kcalt eszel mint égetsz akkor mindegy.

Nem zsíros, cukros, tartós szénhidrát így használható.

Csak tényleg ahogy írták fekvés előtt kb 1,5-2 órával már ne egyél mert tovább tartana energiává alakítania a szervezetnek aminek nem lenne értelme mert akkor már alszol.

Annyira nem kell figyelni hogy mit eszel mint azt hangsúlyozzák, annak akkor van értelme ha vigyázni akarsz az izomzatodra is, de az már macerás.

Persze zsíros cukros kaja nincs előnyben, egyszerűen nincsen rá szüksége a szervezetnek.

ch-s, fehérjés kaja viszont nem árt ha szerepel az étlapon.

2012. aug. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!