Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elég naponta 45 perc futás...

Elég naponta 45 perc futás arra hogy lefogyjak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Diétázom is de viszont nem tornázok (pl:Rubint Réka) hanem naponta 45 percet futok.Elég ez arra,hogy lefogyjak vagy kell a torna is?

2012. jún. 25. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A futás ezerszer hatásosabb mint a torna,ha jó mellé a diétád.Nehogy azt hidd,hogy Rubint Réka ettől a tornától néz ki úgy ahogy.
2012. jún. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Rubint Réka torna mellett fut is, olvasd a face-s oldalát. Egyébként nem értem, miért utálják annyira, Mekit lehet promótálni meg szeretni, aki meg azért tesz, hogy egészségesek legyenek az emberek, azt meg lehurrogják... no mindegy. Ahogy előttem írták, diéta fontos, de ne vmi sztárdiéta legyen, egyél rendesen mindenből csak ne batár mennyiségeket. futáshoz meg jó cipőt ajánlok, meg puha földet, mert könnyen szétkapja a térdeid a beton
2012. jún. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát sajnos csak betonom tudok futni :) és én nem utálom Rubint Rékát csak alapból nem szeretem az ilyen tornákat.Tehát akkor elég 45 perc futás plusz a diéta?
2012. jún. 25. 21:52
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem elég, de váltott tempóban - 1 perc könnyed 1 perc sprint/tempó turnusok váltogassák egymást:)
2012. jún. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló:neked bevált ez a váltott tempó?jónak tűnik...amugy mindenkinek köszi a válaszadást!
2012. jún. 25. 23:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Én az első hozzászoló vagyok,tudom nem tőlem kérdezted de azért reagálok:D Ha betonon futsz,akkor nagyon nagyon jó futócipőre kell beruházni,hamar tönkremegy a térded és a gerinced ..én nagyon ne ajánlanám. Valami földút nincsen felétek? Amugy a sprint-séta is nagyon jó,de ha edzetlen vagy ezt nem fogod 45 percig bírni,ez az intervallumos edzés amit 20-25 percig szoktak végezni.Én elsőre inkább azt ajéánlanám,hogy kocogj kényelmes tempóban,amig még az orrodon tudod venni a levegőt.Ha már fulladozol,gyalogolj amig kicsit helyreállsz,majd megint kocogás stb. Ezt fogod bírni 45 percig,maximum sokat sétálsz tempósan. De ahogy fejlődsz egyre többet birsz majd kocogni,és néhány hét mulva már simán lefutod a 45 percet:)Sok sikert!
2012. jún. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát elvileg 1 óra felett kezd el komolyan zsírt égetni a futás. Vagy vmi ilyesmi. Tehát én 1-1.5 óra kocogás esetleg gyaloglás-futás felváltva mozgást ajánlanék néked.
2012. jún. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
45 perc bőven elég, viszont elég minden második nap. Pihennie is kell a szervezetednek :)
2012. jún. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
valahol azt olvastam , hogy a futástól a has"méret" nem fog csökkenni.Igaz ez?
2012. jún. 26. 22:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb fog a hasadról is lemenni a zsír.az már genetikus,hogy kinek honnan megy le először és utoljára. Sajna a has elég problémás terület szokott lenni. Amúgy lehet minden nap 45 percet kocogni,nagyon egészsééges. A súlyzós edzéseknél kellenek a pihenőnapok. Kocogásnál heti 1 nap is elég.
2012. jún. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!