Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 3x60 perc Rubint Réka...

Heti 3x60 perc Rubint Réka alakformáló + 2x20 perc futás diéta mellett, heti 1 kg fogyáshoz elég?

Figyelt kérdés

Diéta:

- reggeli: tk. kenyér, sonka, túró, zöldség

- 10ó: gyümölcs

- ebéd: párol csirke, hal, rizs, párolt zöldségek, stb

- uzsi: gyümölcs

- vacsora: cottage cheese, túró, tojás fehérje, zöldségek, sonka


Persze ez nagyon vázlatos, igyekszem változatosságot is belevinni :)


Napi 3 liter mentes ásványvíz + zöld tea kombó.


Edzés után 100% whey professional fehérje turmix vízzel.


A futás időtartamát folyamatosan növelem, de még csak most kezdtem, bele kell jönni...Tavasszal meg jöhet a biciklizés is hozzá.


163cm, 63kg, lány.


Remélem mindent leírtam :)


2012. jan. 26. 09:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, az maradt csak ki, hogy a napi kcal bevitel az kb 1400-1500 körülre jön ki.
2012. jan. 26. 09:49
 2/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? :O


163 cm-hez sz.tem ez a súly megfelel, max 55 kg-ot tudok elképzelni... Ha valami hülye oldal adta ki,hogy 45 kg-nak kell lenned ne higyj neki.... Mondjuk mindenkinek úgy a jó, ahogy jól érzi magát ;)

2012. jan. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hm, miből gondolod, hogy 45 kg szeretnék lenni?


53 kg körül már teljesen elégedett lennék, onnan csak formásítani kell, fogyni nem.


25 éves vagyok

2012. jan. 26. 15:13
 4/4 anonim válasza:

Szerintem nem kell az ilyen különleges szerekben bízni. 13 éves vagyok jelenleg 93 kiló 183 cm magas. Tudom, hogy az egész életem a fogyókúrázásról fog szólni. Mindig fogyókúrázom, hol keményebben, hol enyhébben. eddig a rekordom 10 nap alatt 100 kilóról 95,4-re. Ennek az eredménynek fő oka az volt, hogy szinte teljesen kiiktattam a kenyeret, sokat mozogtam. Reggelire szigorúun csak müzlit, vagy esetleg sórgája nélküli tojásrántottát. Ebédre rendes kaját, sok leves kevés főétel. Vacsorára már lehet szinte bármit csak könnyű legyen, és ne sokat, pl.: zöldségsaláta sonkával, kenyér nélkül. Fontos, hogy tápláló dolgokat egyél, mivel így később éhezel meg. Ha mégis megéheznél a főétkezések között, egyél egy kis gyümölcsöt. Nem szabad megéhezni, mert akkor, mikor eljön az evés ideje teletömöd magad, hogy csillapítsd az éhséget. Naponta 1 vagy 2 kocka csoki is elmehet, hisz az még nem olyan veszélyes mennyiség, viszont rendkívül jól csillapítja az éhséget és emellet még boldogsághormont is tartalmaz, tehát segít átvészelni az éhezést. Igyál sok vizet, és ne hidd azt, hogy a fogyókúra egy olyan folyamat amely állandó. Lesz hogy egy hónapig semmit se fogysz és olyan is lesz, hogy egy hét alatt három vagy négy kilót fogysz.

SOK SZERENCSÉT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. febr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!