Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » S. O. S! Hol találok vasárnap...

S. O. S! Hol találok vasárnap Budapest XV. Kerületéhez közel kerékpár szervízt?

Figyelt kérdés

2012. aug. 25. 21:04
 1/7 kalahari90 ***** válasza:
Vasárnap szinte az összes kerékpárüzlet és szervíz zárva van, ha nagyon sürgős, akkor Szentmihályi út. 131. szám alatt a Pólus Centerben van egy Hervis, megpróbálhatod, de semmit se garantálok, ugyanis áruházi szervízekbe soha nem viszek kerékpárt.
2012. aug. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Közben már meg is javítottam a defektet!

Amúgy hátha másnak is szüksége lenne rá: vasárnap nyitvatartó kerékpár szerviz Újpest-városkapu metrómegállónál: www.pedaloman.hu

2012. aug. 26. 00:05
 3/7 anonim ***** válasza:
mi a baja van a cangának? szinte mindent meg lehet csinálni otthon csak egy kis kézügyesség kell + 1-2 szerszám ,ha valami komoly a baj akkor vidd szervizbe , de ha csak féket kell beállítani , vagy váltót ,kerék defekt , bowden szakadt el azt te is meg tudod csinálni annyiért felesleges szervizbe vinni
2012. aug. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor nem szóltam :) látom megjavítottad nem néztem hogy írtál, mert néztem a szervizeket ,hogy mi van nyitva holnap
2012. aug. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azért köszi a segítséget
2012. aug. 26. 07:59
 6/7 StreetStyle válasza:
Az egyetlen éjszaka és vasárnap is nyitva tartó kerékpárszerviz-bolt-műhely Budapesten: CyclePunk, XIII. Katona József u. 35. A Jászaitól egy sarokra. Bármilyen bringát javítanak és egyedi megrendelésekre építenek briingákat
2016. febr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 StreetStyle válasza:

cyclepunk.hu

+36 1 791 2545

2016. febr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!