Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen vázméretet válasszak?

Milyen vázméretet válasszak?

Figyelt kérdés

Országúti kerékpár vásárlása előtt állok de nem tudom hogy milyen méretűt vegyek.A magasságom 176cm,tehát 54-55-56.

Mi alapján döntsek?



#col #országút #kerékpár-váz
2012. nov. 8. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. nov. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azért ennyire nem kell tulspirázni...amit irsz azok 2cm kulonbseg...most ha találsz egy 56os nagyon jol felszerelt csúcsbringát nemfogod megvenni mert 2centivel nagyobb a váza mint a tévedhetetlen táblázat szerint????? :O csak megsúgom..vannak állitási lehetőségek....a nyeregcső állitható méretü, és a stucnit is 60 és 150mm közötti méretben gyártják..hajtókarból is 165 és 180között választhtasz...nekem 180as magasságomhoz 50es alu merida roadrace vázam van, 400mm-es nyeregcsővel (70%ig sincs kihúzva) és 130as titan rewell stucnival...mivel kisebb ezért könnyebb a váz, és jól is néz ki..mivel baromi vastag a nyeregcső és a stucni is titánból van, ezért merevebb mint egy nagyobb váz gagyi kiegészitökkel...165ös karom van mivel inkább pörgetni szeretek...szóval 2centi különbségen ne akadj fel....
2012. nov. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos infókat.Egébként most most ezek ezeket néztem ki:

KTM Strada 800 CD

Merida Road Race 901

Giant Defy 5

2012. nov. 9. 11:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Szaküzletben próbálgasd ki, a kényelmesebbet ajánlom a számoktól függetlenül.
2012. nov. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ezek közül a Giant a leggyengébb láncszem..csak 2300as szettel van szerelve ami elég alap, és csak 8as...

A merida szerintem a nyerő, nemcsak azért mert nekem is meridám van, hanem mert egy az egyben ugyanazzal a szettel van szerelve mint a ktm, de a meridának karbon, a ktm-nek viszont csak alu villája van... (A kiegészitőket ne vedd figyelembe mert ebben a kategoriában mind ugyanazt tudjak, csak más néven és picit elterő design-ban...)


Ennyi pénzből mondjuk használtan már ultegra szettes csúcsgépet kaphatsz...én az enyémet full sora szettel másfél évesen 60ért vettem ami majdnem az uj ár harmada...szerintem te is nyugodtan nézegess...mondjuk itt: [link]



vagy itt


[link]


(Inkább az utobbit ajánlom)

2012. nov. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!