Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hol kaphatok ilyet?

Hol kaphatok ilyet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet, hogy nemrég beleszerettem a hegyi kerékpározásba. Előtte csak városban tekertem, de most úgy éreztem, hogy nyüzsgéstől elzárva is ki kéne próbálni a dolgot. Szóval megtetszett egy bringa és most szeretnék venni egyet, csak egy hiba van a rendszerben..nem szeretnék online vásárolni. A keró neve DHS Mountec 2648. Leginkább olyanok válaszát várom, akiknek van ilyen és el is árulják, hogy hol szerezték be. :) Akiknek nincs, de tudnak belföldön boltot, ők se tartsák magukba. Lehet nem csak nekem van szükségem infókra. :)) Előre is köszi!

2012. nov. 13. 16:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2012. nov. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

egyrészt ha nem akarsz online vásárolni, jó lenne tudni hol laksz :o)

másrészt amúgy ha bemész a közeledben levő bringaboltokba, vagy inkább előbb felhívod őket, akkor gyorsan kiderül van e nekik, vagy tudnak e ilyet rendelni neked

nekem ennyiért az összteló olcsónak tűnik, inkább egy merevvázasat lenne jó venni ha ebben az árban gondolkodsz, vagy rászánni olyan 100 körül, és akkor már lesz vmi tartóabb bringád

2012. nov. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi, mindkettőtöknek. :) Lakhelyem az mindegy, mert országosan is jó nekem. Igazából 100ezrem nem nagyon van rá, merev vázasban pedig nem is gondolkodtam, mivel a mostani montim merev vázas, és az nekem valahogy nem jön be. :)
2012. nov. 13. 18:49
 4/16 anonim ***** válasza:
Pedig 100-200 alatt a hátsó teló csak a traktornyomot egyenesíti, menetstabilitást hiába vársz.
2012. nov. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Wampa

Nincsenek túl nagy igényeim. De egyszerűen nem engedhetem meg magamnak a drágább bringákat, mert hát ugye nem mindenkinél fenékig tejföl az élet, és mivel csak nyári munkából tudok pénzt szerezni, amiből meg környékünkön egyre kevesebb van, elég nehéz.

2012. nov. 13. 19:43
 6/16 anonim ***** válasza:

ok, h nincs nagy igényed, de ez max 1 évig bírja (jó esetben), ellentétben a 30e-es hipermarket bájkal szemben, ami már akkor is szar mikor megcsinálják

szóval lehet, hogy jól néz ki a képen, csak épp max 1 év múlva elkezdhetsz rá komolyan költeni, hogy egyben maradjon, akkor meg már mindegy ha most rászánod a pénzt, a szezonnak már lassan vége, tavasszal érdemes bringát venni, akkor sok az akció is

nézz egy rendes bringát boltban, vagy használtan innen: [link]

jó áron vannak minőségi gépek, csak a vázméretet kell belőni

vagy maradj a merev vázasnál ennyiért

2012. nov. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Legjobb ha nem veszel ilyet, sok ilyet láttam már, de tényleg nagyon gyengék. Ahhoz képest, hogy műanyag alkatrészek vannak rajta (pl fék) még nehéz is. Sokkal jobban jársz egy használt bringával, de ennyiért már megkaphatod egy komolyabb gyártó első telós, v-fékes bringáját, ami ha nem versenyzel akkor nagyon sokáig bírni fogja.
2012. nov. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi nektek. Mentek a zöldek, még ha kicsit kiábrándítóak is a kommentek.:D

#6, #7

Nem vitát szeretnék nyitni, csak megjegyzem, hogy volt egy Neuzer Bora bringám, ami össztelós volt, v-fékekkel. 6évet bírt és elég nagyokat kapott ezalatt az idő alatt, és a legtöbb alkatrész műanyag volt.Persze ezeket is ki kell fogni, csak arra szeretnék kilyukadni, hogy nem biztos, hogy ami olcsó már nem jó. Amikor vettem az a keró 35e volt.

Az megint más, ha nektek, vagy ismerőseiteknek volt/van ilyen típus, mert akkor teljesen jogos a hozzászólás.

2012. nov. 14. 14:57
 9/16 anonim ***** válasza:
7. vagyok: ismerősöknek volt/van hasonló bringája, azok alapján írtam a véleményt. A Neuzerről viszont már más véleménnyel vagyok, azokat megfelelően használva sokáig elmennek. Műanyag alkatrészek persze mindenik bringán vannak, de nem feltétlenül a féktest kell műanyagból legyen (persze ilyen olcsó vonalzószerű műanyagról van szó)
2012. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ugyanezt ugyanezzel a felszereltséggel más néven az auchanba féláron megkapod....XD

Noname rugos (No csillapitás:) hatso tag, noname rugos duplavállas max 30mm-ert mozgo saccra 4kilos teleszkópnak nevezett valami elöl (Normál duplavállasok annyitol indulnak használtan mint a bicaj új ára..:) alap sz@r tourney váltás, préselt szegecselt acél hajtás, noname tárcsafék (ami 2hét után megeszi a betétet, és vagy nem találsz hozzá, ami nagyon valószinü, vagy csillagászati áron)....ezzel cvsak az életed keseritenéd meg...inkább már használtan valami brand-et...


[link]


kicsit több, de rock-shox állitható lock-outos teló, levegős hátsó tag, avid fékek, alivio váltás, kazis agy, truva hajtás, continental gumik, novatec agy...

minimum ilyen szintbe gondolkodj, ne kerékpárnak látszó tárgyakban..:)

2012. nov. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!