Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hol kaphatok ilyet?

Hol kaphatok ilyet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet, hogy nemrég beleszerettem a hegyi kerékpározásba. Előtte csak városban tekertem, de most úgy éreztem, hogy nyüzsgéstől elzárva is ki kéne próbálni a dolgot. Szóval megtetszett egy bringa és most szeretnék venni egyet, csak egy hiba van a rendszerben..nem szeretnék online vásárolni. A keró neve DHS Mountec 2648. Leginkább olyanok válaszát várom, akiknek van ilyen és el is árulják, hogy hol szerezték be. :) Akiknek nincs, de tudnak belföldön boltot, ők se tartsák magukba. Lehet nem csak nekem van szükségem infókra. :)) Előre is köszi!

2012. nov. 13. 16:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

HomoHominiLupusEst

Most nagyon elgondolkodtattál.:D De használtat semmiképp sem szeretnék venni, vagy újonnan egyben, vagy én raknám össze. Utóbbival az a baj, hogy elég sok év kéne, hogy egy normálisat össze bírjak rakni, másik meg, hogy montikhoz még nem értek annyira alkatrészt illetően, mint pl. országúti kétkerekűeknél.:):/

2012. nov. 14. 17:22
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem akarlak rábeszélni, de a használtakkal semmi baj nincs, csak vásárláskor át kell kicsit nézni, hogy ne legyen komolyabb hibája. Nekem mindhárom bringám használtan volt véve, csak a harmadiknak volt egy kis hibája a kormánycsapágynál, más hátránya nem volt annak hogy használtak voltak, de így sokkal jobb alkatrészek voltak rajtuk. Csak azért cseréltem le őket mert 'kinőttem', vagyis már nem felelt meg a stílusomnak.
2012. nov. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#12

Én ezekkel tisztában vagyok, nekem is volt használtan vásárolt biciklim.:) Csak valahogy most még is újban gondolkozok.

2012. nov. 15. 07:10
 14/16 anonim válasza:

Szervusz!


Nos, én a helyedben nem vennék ilyen bringát... Csatlakozva előttem szólókhoz: inkább egy merevfarút ennyi pénzből. Böngéssz a neten, ki lehet fogni nagyon jókat. Személy szerint most vettem egyet kb. harmadáron. Bemutatódarab volt, minimális sérülésekkel, külföldről behozva. Cserébe egy egész jó kezdő felszereltséget kaptam(Deore váltást, lockolható teleszkópot). Egy hasonló bringával már lehet mit kezdeni, plusz ahogy pénzed van fejlesztgetheted is és lehet nem holnapra, de egy elég zsír bringát hozhatsz össze!:)

2012. nov. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Utánakérdezgettem a dolgoknak, és többen mondták, hogy inkább merev, mint össztelós. Aztán egyik ismerősömmel beszélgettem és mondta, hogy segít majd választani, mert ő kerékpár boltban dolgozik, már egy jó ideje. Aztán majd meglátjuk, hogy mi lesz.

Köszi mindenkinek a segítségeket. :))

2012. nov. 15. 16:23
 16/16 -Fremen- ***** válasza:

Igen, ilyet alapból nem érdemes venni, inkább egy merev, vagy semmi.

Az meg hogy "kapott rendesen" mindenkinél más.


Tényleg olyanokban gondolkozz, mint amit a 10. válaszban írtak, lehet hogy 1 év mire gyűjtesz rá, de tovább is tart 1 évnél.

És mindenképp használtat, ha nem akarsz sokat költeni, mint egy gyári fémhulladékot.


Az összerakással és szervizeléssel meg az a gond, hogy ha nincs szerszámod, számíts rá, hogy 10 ezreket fogsz költeni arra is, hogy szétszedd, összerakd.

De még így is olcsóbb lesz mint minden vacakért szervibe vinni.


Ha nyári melózol, akkor tegyük fel keresel 50et, 3 hónap alatt 150, abból már egy rendes bicót lehet venni. De 100ból is, ha ügyes vagy.

Esetleg ha találsz 7végi melót vállalj be, vagy 6 órásat iskola után, ha tényleg érdekel a dolog.

2012. nov. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!